
Į „Anykštos“ redakciją kreipėsi kaunietis Valentinas Gylys, kurį nustebino Anykščių vakcinacijos centro veikla. Anykščiuose atostogaujantis vyras nusprendė pasiskiepyti mūsų mieste, iš anksto registravosi, tačiau eilėje sakė laukęs bent 40 minučių. „Sako, atostogų metas, todėl dirba tik viena seselė.“- kalbėjo V. Gylys.
Vakcinacijos centre šiandien, ketvirtadienį, 11 valandą, prie skiepų kabineto laukė keliolika žmonių. Pasak vakcinacijos centro darbuotojų, „kamštis“ susidarė, nes dalis žmonių atėjo nelaiku, o kiti apskritai nesiregistravę, nes buvo skelbta, kad šiandien visuose Lietuvos vakcinacijos centruose žmonės priimami be išankstinės registracijos.
„Dabar dirba jau dvi seselės. Iš ryto dirbo viena. Aš privalau darbuotojus išleisti atsotogų, mūsų žmonės pervargę. Šiandien vakcinacija vyksta ir miestelių ambolatorijose, ten taip pat dirba mūsų žmonės.“ – „Anykštai“ sakė Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Sonata Steniulienė.