Anykščiuose ant kairiosios Šventosios upės krantinės buvo sukurtas užrašas „Čia gera sugrįžti“. Po kelerių metų šį užrašą nutarta pakeisti į „Čia gera gyventi“. Vyresnio amžiaus žmonės sako, kad tokie šūkiai ir lozungai ypač buvo populiarūs sovietmečiu. „Anykšta“ teiravosi pašnekovų – gal jau laikas kairiosios Šventosios upės krantinės užrašą pakeisti kitu? O gal vieną dieną Anykščiuose reikėtų atsisakyti visų šių šūkių ir krantinę užsėti žole?
Romaldas GIŽINSKAS, anykštėnas:
Lozungai jau paseno, tačiau Anykščių rajono valdančiojoje daugumoje jie dar yra gajūs. Ypač Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus leksikone. Ši valdžia per visus Lietuvos nepriklausomybės metus nesprendė socialinių problemų – nepastatė nė vieno buto gyventojams.
Lozungai yra skirti pravažiuojantiems pro Anykščius, o vietiniai gyventojai mato, kad jie duoda atvirkštinį variantą. Pasižiūrėkite, Žvejų gatvė, kaip ir buvusi Baikalo – Amūro magistralė, kurią dešimtis metų statė. Janonio, Mindaugo, Kvarco gatvėse nėra šaligatvių.
Lozungai nesprendžia esminių gyvenimiškų problemų, o turime liūdną politinę praeitį, kuri egzistuoja mūsų valdančiojoje daugumoje.
Man tikrai gera čia gyventi.Čia dvasios ir ramybės oazė.Fainas miestukas,ar ne?Tik,kad pramonės čia būtų,nes žmonės turės tada darbo ir gyvenąs bus idomesnis.
Bus ir pramonė-Tilto g. Pastatų komplekse klasterio administratorius įkurdins makaronų gamintojus ir muilo virėjus.
Bus visiems saviems čia gera ir malonu!!!
Tikrai taip: nors Romaldo GIŽINSKO lozungai jau paseno, tačiau Anykščių rajono valdančiojoje daugumoje jis dar yra gajus. Ypač jei reikia ką nors griauti, apdergti, sukiršinti, nuversti, per laikraštį „aploti” ir panašiai veikti. Toks jau matyt gimė ir vaistų čia nuo šių ligų nėra. Kaip tauta sako: kuprotą tik kapai išlygins…
Ne tik lozungai, bet ir veiklos metodai apgailėtinai seni.
Kaip čia dabar savo partijos rajone lyderiui pirštu į akį duria? Jeigu šaligatvių nėra tai gal jų ten ir neturi būti? Yra savivaldybės saugaus eismo komisija kuri vertina eismo dalyvių saugumą miesto gatvėse ir rajono keliuose ir pateikia savo išvadas. Yra savivaldybės administracijoje specialistų etatai, kurie stebi ir vertina miesto infrastruktūros būklę teikia ataskaitas vadovams dėl savivaldybės turto ir viešųjų erdvių bei teritorijų eksploatcijos ir kt. Mero pavaduotojas savo darbotvarkėje sklebia, kad kiekvieną savaitę rengia pasitarimus su atsakingais vadovais dėl rajono ir miesto tvarkymo klausimų.
Visiems viskas čia gerai, o kam negerai, lai skaito naujai išeistas mero knygas. Gal palengvės…
tiksliau nepasakysi
Labai taikliai pasakė