Šią savaitę yra minima Europos kaimynų dieną, tad šia proga kviečiame padiskutuoti apie kaimynus.
Ar bendraujate su savo kaimynais? Ar bent pasisveikinate su jais susitikę? Už ką labiausiai mylite savo kaimynus? Kokie kaimynų įpročiai jus labiausiai erzina?
Jūsų komentarus išspausdinsime laikraštyje „Anykšta“.
604411 428131Fascinating, but not perfect. Are you going to write more? 886098
Geranoriški ir supratingi artimiausi kaimynai-labai puiku!…bet jeigu jie „nepertraukti”užslėpto PAVYDO,kuris pasitaikius progai VISADA IŠLENDA…tada geriau nieko bendro stengtis neturėti su jais.
Manau kad gera turėti tokį kaimyną kaip ponia Nijolė.Blogų žmonių nėra yra tik blogi charakteriai.Gyvenimas toks trumpas tad gerbkime ir mylėkime vieni kitus.
Reikia visada prisiminti kad giminės brangiausi bet kaimynai arčiausiai.Manau kad pačiam reikia būti geram tai ir kaimynai bus geri.Per daugiau nei 40 metų nesusipykau nė su vienu kaimynu.Mano visi kaimynai fantastiški.
Pirmu pirmiausi reik kaimynų pažint i žinot, kad toks yra. Va sužinojau, kad koki tai busimu mere ant Svedasų gyvenu. Maž kur nibut pasikavojis gyvenu, o bo nemačiau nei rozu takios.
Mūsų senoliai sakydava, kad kaimynai kai kadu buna geriau už gimines. Rajkia kaimynam sugyvint, nespykt, padet vieni kitiems. Ale kaimynas kaimynui buna nelygus. Kai kadu noris ramybes, pasilset, a kaimynai na unkstaus ryta iki velumos malkas zeimeriu pjauna ar žoliapjove senu trantu žlegančia barškančia birbina, megot neduoda. Je kai kanalizacijas pumpuoja griovin ar degina senus šiaudus, žoles ir visakias šiukšles, tai na smarves negali kvepuot keles dienas.
tegu sau dirba zmogus-kam reikia intrigu-tas visuomet jas ras….dabar prie lovia miska pylipukai,tai jie tik ir taika su visais susipykti….o su kaimynu-reikia sugyventi-GERUMU PASIEKIAMA DAUGIAU….Intrigos visuomet atsinesa banditizma,o banditizmas-fasizma,tai turetu nepamirsti SANTVARKA