Anykščiuose esančios Šventosios upės užtvankos metalinių dalių dažymo darbai kainuos beveik 12 tūkst.eurų.
Tokios vertės sutartį Anykščių rajono savivaldybė pasirašė su darbus atliksiančia UAB „Kurklių karjeras“.
Kaip jau skelbėme anksčiau, Anykščių rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus specialistai nustatė, kad šiuo metu užtvankos metalo paviršiai yra padengti nevienodo storio,įvairiais dažų sluoksniais,daugelyje vietų dažai atsilupę, paviršiai padengti rūdimis ir paukščių ekskrementais.
Žemės ūkio skyriaus specialistų duomenimis, Šventosios upės užtvankos metalinių dalių dažymo darbai šiuo metu dar nebaigti.
54550 537709Register a domain, search for available domains, renew and transfer domains, and pick from a wide variety of domain extensions. 614783
Čia, Jūs rašot, turbūt apie Virmantą.Kaip sakė buves soceldemokratų pirmininkas nuo Mačionių ; a.a. tėvas buvo talentingas agronomas,o sūnus tik biurokratas beje atrodo,kad Virmantas priklauso ir soceldemokratų partijai.
Nuo 1988 m. jis gyvena Naujuosiuose Elmininkuose ir dirba Anykščių rajone.
Paskirtas 1988 m. lapkričio 5 d., 1988–1992 m. jis buvo Elmininkų bandymų stoties eksperimentinio ūkio direktorius – vienas jauniausių ūkių vadovų šalyje. Jis stažavosi Kanadoje (1991 m.), lankėsi Indijoje, bendravo su Didžiosios Britanijos mokslininkais, diegdamas Elmininkų ūkyje naujas augalų apsaugos ir augimą skatinančias priemones. 1992 m. jo vadovaujamas ūkis buvo išformuotas ir likviduotas.
1992–1999 m. jis buvo uždarosios akcinės bendrovės „Laras” (medienos gaminiai, maisto produktai, didmeninė prekyba įrankiais) generalinis direktorius. Ši įmonė bankrutavo ir 2002 m. buvo likviduota.
1999–2007 m. jis buvo uždarosios akcinės bendrovės „Laukmedis” (medienos gaminiai) direktorius. Ši įmonė bankrutavo ir 2010 m. buvo likviduota.
2007–2013 m. jis buvo uždarosios akcinės bendrovės „Garden supply” (medienos gaminiai) direktorius. Ši įmonė 2013 m. bankrutavo ir buvo likviduota.
Nuo 2017 m. liepos jis dirba Anykščių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėju.
Jis juk nenubankrotins rajono savivaldybės žemės ūkio skyriaus ? Juk veikia biudžeto pinigais ? Ar yra kokia kontrolė ant šios pareigybės ?
Juk net kvailiui žinoma, kad pinigai skirti užtvanka prižiūrėti per Kurklių karjerą buvo ’’išplauti’’ ir priežiūros darbai nepadaryti…!
Kam dažyti, jei bus pavasarį griaunama ? Ale kokie bagoti Anykščių kaimo žmonės !
Rajono žemės ūkis visada buvo bagotas. Taigi ir specialustai iš rajono žemės ūkio valdymo skyriaus gali sau leisti užsakyti paukščių išmatomis užterštų užtvankos tilto atitvarų nudažymą. Čia, tokiam darbui statybų specialistų vertinimo nereikia, o jų savivaldybėje ko gero ir nėra.
Apie užtvankos naikinimą negali būti jokios kalbos. Kad atnaujina gerai. Ar Jūs norite, kad upė pradėtų apaugti dar didesnėmis žolėmis negu yra. Nuvažiuokit ekskursijon prie Nevėžio, kol buvo pakeliamas vanduo siurbliais iš Šventosios, Nevėžis buvo gilus visi galėjome maudytis, nebuvo jokių žolių, upė buvo prižiūrima , o dabar gali perbristi. Ar mums reikia tokių užpelkėjusių vietų? Tai vienas dalykas, o antra tai – mūsų miesto puošmena tik reikia laikas nuo laiko patvarkyti, nebūti apsileidusiems, o trečia, kad griauti reikia kažką statyti. Man labai keistai atrodo, kai aukšti ministerijų pareigūnai viešai kalba,kad griovimui lėšų skiriama, o remontui ne. Kodėl mums tik griauti, viską naikinti – nesuprantamas dalykas, nėra logikos. Kas tik ateina į valdžia visi pradeda nuo visokių optimizavimų, griovimu ar čia toks visų šūkis – kas daugiau sugriaus, kas daugiau išvarys žmonių iš Lietuvos? Kyla klausimas ar ateis protingi žmones, kai pradės statyti?
ums
Anais laikais pertvarkant buvo į užtvanką investuota 6 mln rub. Atsimenu vaikystėje dar elektra mieste turėjome iki 8 val vakaro. Spėdavome padaryti pamokas. O po to žvakė. Bet čia prieš 70 metų. Jei yra abejonių tai gi gal Anykščiuose yra koks revizorius? Negi taip žmogu stačiai apkaltinat ir tiek?
Nesuprantu , jau kalbama apie uztvanku naikinimus Lietuvoje ,tikriausiai ir ji bus nugriauta , reiskia vadovaujamasi rusisku principu – „pokrasit i vibrosit „.