Anykščių miesto senosios dvarvietės teritorijoje Anykščių rajono savivaldybė turi planų įkurti Menininkų rezidenciją.
Išplatintame pranešime spaudai rašoma, kad Menininkų rezidencija galėtų susidėti iš kelių dalių: festivalių pievos, menininkų rezidencijos su gyvenamąja erdve, kūrybinių dirbtuvių erdvės ir kt.
Viziją, kaip galėtų atrodyti Menininkų rezidencija, kurs Vilniaus dailės akademijos studentai.
Gali atsirasti fėstyvalio pievos Negali atsirasti festivalio pievos ten
O kodėl ne Menų inkubatoriuje? Jį savivaldybė dotuoja biudžeto pinigais.
Gal teiksis paaiškinti už kieno pinigus naujasis projektas? Gal Žiogelis su Pakelčiu kaip turtingi žmonės susimetė? Jau Tilto gatvėj žaliavalgiai už mūsų pinigus mėnesines sinchronizuoja. Ar ne gana.
Durnesnio klausimo sugalvoti negalejai? Nezinai, kaip finansuojama infrastrukturos pletra?
a dabar bus rezidencija
O kiek pinigų tos pievos padovanos rajono biudžetui .Manau kad tik šieno kupeta.
esi tikras anykštėnas kaip ta animacinio filmo kiaulė – taupyklė, žvygavusi „kur pinigėliai, kur?”
Kaip džiugu! gal pagaliau atsiras Kūrybinių dirbtuvių su nakvynės vietomis erdvė, nes jos tikrai labai trūksta. Tilto gatvės bent vienas iš ratnaujintų namų galėjo šiam tikslui būt skirtas, bet svarbu, kad tik būtų
Šaunu ir prasminga, nes tos erdvės – miesto centre, Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro teritorijoje, t. y. vietoje, kur prasidėjo miestas, kur 1442 lapkričio 7 d. lankėsi Anykščių miesto įkūrėjas Kazimieras Jogailaitis, lietuvis valdovas, pusę amžiaus valdęs Lietuvą ir Lenkiją, jogailaičių dinastijos pradininkas.
Meno rezidencijos yra tam labai tinkama infrastruktūros įveiklinimo dalis, o ant istorinio pamato meno projektus statantys festivaliai turėtų tikrus namus, juk čia beveik mėnesį gyveno karalius Žygimantas Augustas, ruodamasis karui su Livonija, su juo Anykščiuose buvo ne tik kariuomenė, bet ir dvaro menininkai.