
Dalis Anykščių rajono viešojo maitinimo įstaigų vasario 4 dieną senjorus žada nemokamai vaišinti cepelinais.
Anykščiuose veikianti kavinė „Viola“ paskelbė,kad senjorams dovanos 20 vienetų cepelinų.
Dar viena miesto kavinė „Erdvė“ paskelbė norinčiųjų nemokamai vaišintis cepelinais senjorų registraciją, tačiau kiek išdalins šių skanestų neskelbia.
Iniciatyvą nemokamai vaišinti senjorus cepelinais yra sumanęs tinklaraštis „Riebus katinas“. Prieš savaitę paskelbta, kad visoje Lietuvoje cepelinais jau bus galima pavaišinti 2 tūkst. senjorų.
Porcija cepelinų Anykščių kavinėse kainuoja nuo 5 Eur.
Reikia tuos 20 cepelinų smulkiomis dalimis supjaustyti ir dalinti po gabaliuką kiekvienam- bus galima pasigirti, kad kelis šimtus pensininkų už dyką pamaitino. Nemokama reklama bus taoi kavinei.
Jau geriau sausos duonos valgyčiau,negu eičiau tų cepelinų,dar turiu savigarbos
yra bais skanu. Tik aš pa to žagsiu ilgai ir atsiriaugėju taukais
Tegul verslinykai neišlaidauja, duoda vieną cepelyną keturiems pensininkams. Galės girtis, kad daugiau pensininkų pamaitino.
Išimkit kuo greičiau šį kvailą straipsnį- reklamą verslininkų. Kokia gėda. Kodėl kitos kavinės nieko nesiūlo senjorams, o tik tos dvi. Viena sustato kažkokią eilę ir dalins cepelinus pagal sąrašą, kita už dyka duos net 20 cepelinų. Senjorai- ne išmaldos prašytojai ir nesižemins dėl tų kelių apverktinų cepelinų.
Skelbimas laikrastije ,, Kolektyvinis darbas .. Vyno gamyklos valgykloje visa diena pensininkai bus vaisinami cepelinais.,
Reikia turėti asilo ausis ir ilgą liežuvį, kad eitum valgyti darmavų cepelinų, nereikia kitų dokumentų. Tik kvailiai gali susidomėti tokia dovana- keliais dovanotais cepelinais.
O jeigu būtų parašę, kad šiandien cepelinai su 50 proc. nuolaidą kainuos po 5€, tai prie kavinės būtų prisirinkę minios kvailių pigiai pavalgyti. Tokie šturmuoja Maximas ir Akropolius per jamam dienas, įsivaizduodami kad stumdimamiesi ir lipdami per galvas, pigiai apsiperka vieną dieną per metus.
Šturmuotiojai maximkiu,humanu,cepelinų.
koki dokumentą turėti ar pensininko,ar pasą. Parašykite aiškiau.
Koks čia durnius rašo, kad už skiepus dalijo cepelinus. Pasiskiepijau keturis kartus nuo Covido, džiaugiuosi ir dar skiepysiuos. O jokių cepelinų už dyką niekas nedalijo. Priešingai, gal kokie susmirdę antivakseriai savo šutvei ir dalijo kažką už dyką, kad tik tie nesiskiepytų ir kitus paagituotų. Gali eit prie tos kavinės, užsirašyk eilėn ir gausi cepeliną, jei pats nebenusiperki.
Debylas konkretus.
Jūs neatrastas talentas.
Jūs potenciali pasaulio gelbėtoje.
Senjorai.vaikai ukrainiečiai didžiausia našta mums dirbantiems. Rusų laikais valstybė dirbo žmonėms. dabar mes dirbam valstybinį kurie vagia per akis.
Nesuprantu, kokie žmonės dergia valstybę kurioje gyvena , ir kokia tau našta ukrainiečiai !!! dirbau su tais žmonėnis puikūs, nuostabūs žmonės . kaip sako lietuvių patarlė ,, tas ne paukštis kuris į savo luzdą šika
Dirbau ,gyvenau , tarnaut teko su jais ,gerai žinau kokie “paukščiai” ,tiksliau ne paukščiai o maitvanagiai ,apsuks ,apgaus tik pasinaudos .
o kai senjorai buvo dirbantys,tai tamsta buvai našta,taip kad čiaupk savo zacirkinę,nepliurpęs nesąmonių
kai bl…už skiepą dalino cepelinus,tai kūrvos prakeikti lėkėt griūdami,per galvas lipot vieni kitiem, dabar pasiūlė dykai vistiek blogai,nepatinka eikit nx tada neloja edukuoti šūdvabaliai…
Gėda skaityti! Ne gerovės, bet ubagų šalis.
Daugėja pašalpiniu.Susikiškit tuos savo cepelinus.,,geradariai „
Net sarmata skaityt takius verslinykū pažadus davanot sinjoram 20 cepelynū užu dyka. Atvažiuokyt par mūm Svedasys, ašej išvyrsiu ir darmai davanosiū 100 cepelynū. Ašej pirdyla pensinyke da galiu na sava pensijas dadet biški jevrū verslinykam kad anys išvirt ne 20, a nors 50 cepelynū.
O kaip atskirs pencinyką, kuriam duot cepeliną už dyką, o kuriam neduot? Pagal ilgą nosį ar dideles ausis? Kvailiau net nesugalvosi. Tie verslininkai besireklamuodami visai nupušo. Geriau jau nerašykit apie tokius pseudo geradarius. Net gėda skaityti.
Nebejuokinkit ir nesireklamuokit taip durnai
Pakalbėkime ne apie cepelinus, o apie kainas. Kaip žmogus, jau 23 metus turintis diabetą, privalau ne viską valgyti ir prisilaikyti reikiamos dietos. Taip ir darau. Todėl dar ir tebesu gyvas. Jau virš 20 metų valgau duoną, į kurią nepridėta be saiko cukraus. Tai balta forminė kvietinė duona. Ją pastoviai pirkdavau ir tebeperku „Žaros” turgelyje. Kadaise kepaliukas šios duonos kainavo 1 litą. Vėliau brangdavo po kokius 20 – 50 centų. Atėjus eurui centai greitai pranyko ir kepalėlis kainavo 1 eurą. Po metų – kitų kaina jau eurocentais kilo ir pasiekė 1,5 euro. Už tokią kainą man ją nupirko prieš naujus metus. Šiandieną, 2024-01-16, sužinau, kad minėtas manosios duonos kepalėlis jau kainuoja 2.0 eurus! Litais tai būtų 6.904! Štai tau boba ir devintinės!!! Ir tai tik kepalėlis tokios pačios forminės duonos. Nei aukso dulkių, nei briliantų į jį nepridėta. Ar komentarų dar kam nors bereikia?
Beveik 7 kartus pabrango kepalėlis duonos…. Tvoju mat !!! Na kaip nesikeikti?
Tau ir Leonui primenu, kad 1995 metais (kai Leonas buvo seime), pirmą kartą buvo nustatyta minimali alga litais – 100 litų ant popieriaus (arba 29 €). 2024 metai minimali alga yra 924€.
Per tą laiką minimalus atlyginimas padidėjo beveik 32 kartus. Ar vis dar norite keiktis? Ar tavo kepaliukas duonos pabrango 32 kartus? Tikrai ne. Ir nekartokite čia apie primityvę propagandą, jei patys nesugebate pasitikrinti informacijos.
ne 100 litų buvo o 400 ir nereikia žmonių klaidinti
Meluoji, Milda baisiai meluoji.
Parašyk kokia minimali alga buvo Lietuvoje, kai tas kepaliukas kainavo 1 litą, ir kokia minimali alga yra 2024m sausį. Pasiskaičiuok ir gal daugiau komentarų nerašysite.
Net gėda skaityti tokį rašinį. Jei jau verslininkai nesugeba normaliai įsijungti į tą akciją, tai tegu iš viso nejuokina svieto. Skirs mat nemokamai 20 cepelinų. Gal geriau skirti tik kokius penkis, nes gali nubiednėti ir bankrutuoti. Dar vieni juokdariai sąrašą sudarinės kam skirti už dyką cepeliną, o kam-ne. Aš nesižeminsiu ir išmaldos neprašysiu, pati cepelinų dar galiu nusipirkti ar pasigaminti.
net gėda skaityti „duos cepelynų” ir pagal sąrašą. Nueini pavalgyti,o jau nebėra,kokia gėda pasidarai pats sau. Kurioje kavinėje sudaromi sąrašai dar reikia sužinoti , kurioje kavinėje bus ne šaldytą tešlą. Šokoladinėje duodavo nemokamos kavos, bet neklausdavo metų ,bet žinodavo maždaug juk matosi ir užeidavom gan dažnai ne dėl kavos ,bet pasisėdėti. Nereikia bėdavoti jeigu dar užeiname į kavinę tai ne taip ir blogai piniginėje.
norit užkišti ligonines, senjorams per sunku suvirškinti cepus. Jiems reikia lengvo maisto
Nu visai nušnekejai tamsta. Seniau žmonės ilgai gyveno ir valgė viską ką turejo(cepelinus taip pat), bet ir dirbo kiek galėjo. O dabar net ir jauniems kai kuriems cepelinai prabanga, reikia pigiausias košės valgyti, kad išgyventi ir vaikelius išmaitinti
Reklama,negausite tų cepelinų o atėjus pirksite patys,nes bus gaila keliones .Dek tuos cepelinus i tam tikrą vietą.Pensininkai turi laiko daug ,gali patys pasidaryti.,tai pigus maistas,tik darbo yra. Pasiruošus viską jokio vargo ir bulves nuspausti daug jėgoms nereikia ,jie būna skanesni mažiau nuspaudus.
Nevalgykit to nemokamo maisto ,nes jame gali būti seniams nuodų.Juk Lietuvoje senų žmonių nenori ir negerbe,yra vaikų kurie myli savo tėvus ,senelius , negalima sakyti ,kad tokie visi. Bet nemokami būna žiurkėms spąstai.Aš turiu verslo planą ,manau jis klestėtų,bet man patarė neviešinti jo nemokamai.Esu išsilavinusi ir buvusi verslininkė,mačiau pasaulio,visi verslai žlunga bet mano naujas planas manau būtų sėkmingas.
o aš pagalvojau, kad vėl tuos senius skiepys…..cha,cha
Jūs neatrastas talentas.
Jūs potenciali pasaulio gelbėtoje.
duoda, blogai ,neduoda blogai kas jums darosipiktieji pensininkai. Dejuoja ir dejuoja kada gi bus gerai? Džiaukitės zmoniu gerumu ,gyvenimu ir bus viskas gerai,daugiau pozityvo!
Ale kaip žmagelei nesupranta, kad čia tik prekybinis reklaminis triukas ?
… Patiekus cepelinų porciją nesunkiai galima pasakyti kad tie nemokami 20 cepelinų jau vakar buvo išdalinti, šiandien jie po 8€….
Negi atskelsi na stala ir išeisi, kai du didžiulai kunkolai jau lekštėj unt stala padėti ir garuoja ? Teks susmakėt, ne karvę kainuoja !
Duoda 20 nemkamai, tai piktinasi kodel ne 40, duos 40 tai bliaus kodel ne 100.
As pati senjore, bet issivirt cepelinu tikrai galiu, juo labiau, kad mes senjorai laisvo laiko turim i valias.
eikit ir ėskit patys moku pati cepelinus išsivirt
cepelinus valgiau nemokamai
tyngynes……………
tai bent verslininke 20 cepelinų tik to galima ir tikėtis iš tokių verslininkų
Jau tie senjorai nėra tokie skurdžiai, kad negalėtų nusipirkti valgyti. Manau, čia visuomenėje neteisinga nuomonė, kad pensininkai – skurdžiai. Jie sugeba iš pensijos išlaikyti savo suaugusius vaikus ir dar prisipirkti loterijos bilietų. Pažiūrėkite, kas televizijos studijoje sėdi per loterijos lošimą: dauguma pensininkai.
pavydas ima, kad bilietus perka. geriau alų pirktų
Nedrįskit tyčiotis iš pensininkų! Pensininkai nuoširdžiai dirba: pastoviai verkia kokie vargšai, kokios mažos pensijos, o tai be galo sunkus darbas įtikinti visus, kad tai yra tiesa. Džiaugiuosi gaudama pensiją nereikia sukti galvos ar verslininkas šį mėnesį sumokės algą. Tad visiems linkiu sveikatos ir ramybės, o pensininkms sėkmės tokiam ” sunkiam” darbe.
Tuos 5 eurus verčiu litais (5×3.452) ir gaunu 17,26 litus. O Sodoma Gomora!!! Kada aš už porciją iš dviejų vidutinių cepelinų kur nors mokėjau virš 17 litų?! O dar sako, kad kainos įvedus eurą neišaugo…
Tarybiniais laikais restoranams už tokią kainą nueiti galima buvo o paprastoji valgykloje nors kasdien galima valgyti buvo.O sako blogai buvo,nebuvo kad kas valgyti kaip išmaldos prašytų.Deficitas buvo bet kažkaip ne pirmo būtinumo prekėms,bet vistiek gaudavom ir jausdavosi šventė tada,vertinom skanestus.
Žinau, ponia Jadvyga, Aš tarybiniais laikais gimiau, augau, mokiausi ir gyvenau Anykščiuose. Ir studijavau tais laikais, ir dirbti pradėjau, ir aukštumas pasiekiau. Taigi viską gerai atsimenu. Ir prekių deficitą, ir eiles, ir blatą. Bet ir tada cepelinai šitiek nekainavo nei anykštietiškoje, nei studentiškoje valgykloje, nei „Puntuko” restorane….
Lionka, paminėk dar kad Svidasys nuspirkai latėrijas TeleLoto byletu ir laimėjai milijonu. tik va raikėja pirkt dvaru sava gimtynej, a ne Dembavai Paneveže !
kabancius kvaily
Leonai, kadais laimėjai milijoną, galėjai atsivalgyti ne tik cepelinų, bet ir ikrų. Taigi nedejuok, jei visą laimėjimą iššvaistei vėjais.
reikia uostyti, tu to vertas
Eilinį kartą Leonas pykstasi su matematika. Visada reikia skaičiuoti kiek tų cepelinų gali nupirkti iš vidutinės algos, nes tik taip, gali pasakyti ar brangu ar ne. Kai Levukas buvo prie valdžios Vilniuje, vidutinė alga siekė 300 litų. Cepelinai kainavo apie 4 litus. Tai tada iš algos galėjai nupirkti 75 porcijas cepelinų. Dabar vidutinė alga Lietuvoje 1200 Eurų į rankas, cepelinai po 5 €, ir gali nupirkti 240 porcijų. Tai kada tau buvo pigiau, dabar ar tada kai tu buvai valdžioj?
Aš parašiau apie tai, kiek dabartinė tradicinio dydžio cepelinų porcija, kainuojanti 5 eurus, kainuotų litais. Kas tamstai neaišku? Kam varai kvailą propagandą ir nukreipi kalbą į šalį? Kas gi perka iš algos, pašalpos ar pensijos vien tik cepelinus? Niekas! O juk dar nežmoniškai pabrango dujos, naftos produktai, maistas, trąšos žemdirbiams, elektra, paslaugos. Mano pensija šiemet padidėjo 116,75 eu. Ar tai pralenkė kainų augimą? Ne. Sušvelnino? Taip.
Na o dėl dovanojamų cepelinų pasakysiu tik ačiū tiems, kas nutarė padovanoti. Prievarta suvalgyti dovanojamą porciją juk niekas niekam burnon negrūda… Nenori, sveikata neleidžia – nušypsok, padėkok siūlančiam ir atsisakyk. Tik tiek tereikia. Negi sunku? 🙂
Tavo palyginimai neatlaiko blaivios logikos, lygini dabartines kainas, su kainom kurios buvo prieš 8 metus. Tai ir reikia lyginti litus, su pajamomis, kurias gavai prieš 8 metus. Tu nelygini kiek pakilo algos, pensijos, minimalus atlyginimas per 8metus. Ar nesugebi paskaičiuoti? Čia tau truputį info pamąstymui.
Vidutinė alga į rankas įvedus eurą 2015m. buvo 584€, o 2023m – 1260€ į rankas
Benzino kaina (A95 ) -2015m – 1,22€, o 2024m – 1,40€
Elektros kaina 2015m – 0,13€ kWh, o 2024m – 0,21€ kwh
Gamtinės dujos 2015m – 1,22€/m3, o 2024m – 1,85€/m3
Jeigu skaičuosi pagal kainų paritetą, tai šios prekes, lyginant su gaunamomis pajamomis atpigo. Atlyginimas į rankas pakilo daugiau nei dvigubai, o kainos dvigubai nepakilo, todėl prekių gali nupirkti daugiau. Ar dašuto tau?
Nevaryk primityvios propagandos.
iš kur išlindai,ekonomiste,pasidomėk kiek anykštėnų gauna tą tavo vidutinį atlyginimą,dauguma gauna perpus mažiau,be akcijų nieko nebeįperka
Tai bent naujiena pasaulinė, tai bent dovana pencinykams- viena kavinė net 20 porcijų cepelinų dovanos, kita sąrašą sudarys ir dalins. Tik gerovės valstybėje galima taip skurdžius paremti.
duoda-blogai, neduoda -ir blogai , geriau pasidarykit patys ir neniurnėkit
Ne 20 porcijų, o tik 20 vienetų. Ir dar drįsta tuo girtis. Šlykštu
Pritariu,geriau nesireklamuotų, 20 vnt.cepelinų! Gėdaaaaa…
koks skurdas, cepelinu duos net 20. ir tie patys ne pačių gaminti.
Pagarba Violos savininkei.
Kolektyvas nuostabus.
Ilgų gyvavimo metų
tu?