Anykščių rajono savivaldybės administracija vėl bandys ieškoti pakaitinio Švietimo skyriaus vedėjo. Skyriuje dirba keturios specialistės, bet panašu, kad nei viena iš jų nepageidauja laikinai vadovauti skyriui.
Priminsime, jog Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė 2023 metų pavasarį buvo paskirta Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktore. Pagal įstatymus, baigus vadovauti administracijai ji turės teisę grįžti į ankstesnes pareigas. Todėl Švietimo skyriui gali vadovauti tik laikinasis ar pakaitinis vadovas.
Keli anksčiau skelbti pakaitinio Švietimo skyriaus vedėjo konkursai neįvyko.
Krachas savivaldybeje, nes vadovai mato tik save ir savo personas, o sugebejimo kokybiskai dirbti neturi.
koks dar gali buti gryzimas ,juo labiau ,kad ji buvo lieva ir kaip mokytoja ,ir kaip vedeja
svo valdomoje kontoroje t.y. savovaldybėje galima formuluoti įstatymo straipsnį taip, kaip patogu sau. Niekas necituoja tikros įstatymo reikšmės raidės. Net ir rajono žiniasklaidos atstovai, minėdami kažkokius įstatymus, suteikiančius teisę grįžti, jų neįvardija.
Taigi, darytina prielaida, visi manipuliuoja, kaip koks dainius ar vilija iš socdemų rinktinės :(.
Gal tai geras pavyzdys ir kitiems pasimokyti tokių veiklos subtilybių.
Gal Islandijoje yra kas..
Anykščai baigia nusivažiuoti. Kodėl vieni vadovai pabėga, kitus išmėto, nauji neina?
taigi pačių gyventojų, turinčių teisę pasirinkti, yra gavę teisę 4-ių metų laikotarpiui šitame procese patronų poveikiui globotiniams.
Laikiną vadovą gali paskirti mėnesiui kitam, bet ne metams ar net keturiems. Kažkas negerai su rajono valdymu.
Ten durniu šaika sėdi savyvaldybėi ir daro nesamones Anykščiuos kažkas vadovauja iš seimo Anykščiams.
Juokas juokais, bet rajono švietimas jau gal metus laiko be pastovaus vadovo. Kam ši prioritetinė sritis nėra svarbi? Kažkas negerai su rajono strategija ir valdžios požiūriu.
Kur buvo administracijos vadovė iki šiol, kad iš karto palikus skyriaus vedėjos kėdę ir užėmusi politinio pasitikėjimo valdininko postą neskelbė nei konkurso į tuščią skyriaus vedėjo poziciją, nei paskyrė iš sau palankių specialistų be konkurso, kaip pvz. kitų administracijos veiklų skyriuose?
Kaip tokį administracijos darbą vertina pats ponas rajono vadovas ir kiti politikai rajono taryboje?
Ar švietimas rajone nėra tokia svarbi veiklos sritis, kad čia gali ir nepilnos sudėties skyriaus administracijos specialistės susitvarkyti taip, kaip kažkam iš „viršaus” patogiau?
Primenate debilę ekonomistę