
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka skelbia ieškanti bibliotekininko ar bibliotekininkės, kurie galėtų dirbti Kurklių II ir Skiemonių bibliotekų filialuose.
Bibliotekininkas turėtų planuoti ir organizuoti filialų veiklą, veiklos viešinimą, analizuoti ir apibendrinti veiklos rezultatus, tvarkyti dokumentų fondą, aptarnauti vartotojus.
Skelbiama, kad bibliotekininkai uždirbs 1249,78 Eur neatskaičius mokesčių.
Netrūksta bibliotekininkų,o trūksta valdžiai patikimų,ištikimų ,bibliotekininkų.Norinčių atsirastu koks šimtas.
Trūksta politiškai patikimų kadrų užimti kaimo vietovių politinio švietimo įstaigų postus.
Imam šyta darba ten nieko dyrbt nereikės tyk sedėt ir laukt lankytoju ir skaitytoju Kurkliai 2 ir Skiemonis 1 249 euru i rankas + Socialinė pašalpa.
Imk tik nedejuodamas
Tai kad jau nuo 2024 liepos nebedirba biblioteka ir Kuniškiuose(Piktagalyje) tai ką jau nebereikia nei mums nei vaikams nieko?
Bus choras.Pinigai vadovams juk reikalingi.Kodel nesušaukiami pasitarimai.Kad būtų atidarytos bibliotekos.Su nuotraukomis dar.Ką galvoja kultūros skyrius????
Kuniškiai Pravieniškiai parašė
Taigi Anykščiai už poros km. Eikit į biblioteką ir skaitykit
Nemeluok,ne porą…yra vyresnio amžiaus,tu savo tėvus varinēk
Užsidaro biblioteka,miršta gyvenvietė,kaimas…Nors dešimt ateina,tai šviesuma aplink.Taupykite taupykite artistams tūkstancius mokėkite.Savo rankom „užsmaugiami’ kultūros darbuotojai valdininkų.
Jaunimas nedirbs kaip senoji karta.Tai galės važinėti iš centrinės ten pilna darbuotojų.
Pensininkų nereikėjo išvaryti