
Uždaroji akcinė bendrovė Anykščių komunalinis ūkis skelbia, kad pernai pirtimi pasinaudojo 470 socialiai remtinų ir 617 pilną kainą mokančių lankytojų.
Svėdasų pirtyje prausėsi 40 socialiai remtinų ir 315 pilną kainą mokančių lankytojų.
Kaip skelbia bendrovė, iš Anykščių pirtyje prausimosi pajamų gauti 6 tūkst.288 Eur, o Svėdasų pirtyje – 969 Eur.
Anykščių komunalinis ūkis nurodo, kad abiejų pirčių išlaikymas pernai buvo nuostolingas.
O jeigu dirbtų kiekvieną šeštadienį – pajamų būtų Anykščių pirtyje 13000 eurų.
Padarykite bendra pyrti vyrū ir moterū be vaiku pelnas bus geras rakom bokom vo dajot.
Čia ekspatarėjo projektas. Dar ir vasaros pliažo tokio laukiama Anykščiuose. Bet nėra pakankamo politinio ryžto, ar potencijos trūksta vadovams…
Užtat pelną neša nabašnykai ir laidojimo paslaugos. O kad komunalininkai nedirbtų taip nuostolingai, reikia jų etatus peržiūrėti ir drastiškai kai kurių pareigybių atsisakyti. Ir gal užteks Šapokai vis nuolatos dejuoti ir kelti gyventojams mokesčius už šiukšles ir kt. paslaugas.
Reikia visažinį Juozą priimti pirties paslaugų organizatorium ir įvesti privalomą „pirties dieną” visiems biudžetininkams, o dvi dienas tarybos nariams, kad jie savo pavyzdžiu paskatintų gyventojus nauditis šiomis paslaugomis ir mažiau sirgtų dėl susikaupusių riebalų pertėkluaus, kurių neištirpina be fizinio darbo.
Svėdasų pirtį perduoti valdyti bibliotekai, kuri organizuoja kirpimo paslaugas, tai prie tų pačių veiklų gali prijungti pirties paslaugas. Beja, biblioteka ne pelno siekiati, biudžetinė įstaiga, o pirtyje visos galimybės ir partijos reikalus aptarti …
Taryba pritars.
Pirtis ne ”kabakas”, kad neštu pelną.
niekas nedraudžia įmonės administracijai ieškoti papildomų pasiūlymų dėl pirties lankytojų ir labiau reklamuoti savo įmonės paslaugas, o ne tik sėdėti imiduojant verdantį darbą kontoroje ar visame ūkyje.