![](https://www.anyksta.lt/wp-content/uploads/2015/04/37114_41585_regular_34964_38228_thumb_pagr.jpg)
Europos plaukimo vicečempionas ir Lietuvos rekordininkas Giedrius Titenis kartu su savo rėmėju „Krasta Auto“ penktadienį pristatė savo vardinę plaukimo kepuraitę. Sportininko parašu ir BMW prekės ženklu paženklintos kepurėlės išleistos ribotu 100 vienetų tiražu.
„Didžiąsias pasaulio šalis atstovaujantys plaukikai turnyruose startuoja dėvėdami savo vardines kepuraites, tuo tarpu Lietuvoje tam kol kas pritrūksta finansinių galimybių. Todėl man labai smagu, kad turėsiu savo vardinę kepuraitę“, – sakė G. Titenis. – Pirmąją vardinę kepuraitę jau įteikiau savo treneriui, kuriam esu dėkingas už tai, jog šiandien plaukiu aukščiausioje pasaulio lygoje. Tiek treneris, tiek artimieji ir draugai labai teigiamai įvertino šią kepuraitę.“
Vardinės sportininko kepuraitės bus dviejų matinių spalvų – baltos ir solidžiai atrodančios šviesiai mėlynos. Jomis nuo penktadienio pradėta prekiauti BMW salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – jos atsidūrė lentynose greta aukštos kokybės BMW prekės ženklo drabužių ir aksesuarų. Kepuraičių kaina siekia 15 eurų.