Svėdasų seniūnijos Daujočių bendruomenė kalėdinės kaimo eglės nupuošti neskuba ir po švenčių.Per Tris Karalius išjungus eglės giriliandas, bendruomenės nariai pareiškė norintys, kad eglė žibėtų ir toliau.
„Po to ir Velykos arti, nenuimkit niekados“, – „Facebook“ erdvėje ironizuoja buvęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Rasalas.
Daujočių bendruomenės pirmininkas Aleksas Aleksiūnas sako, kad po švenčių spindėsianti kalėdinė eglė išspręs ir dar vieną problemą.
„OK, atsižvelgsim į pasiūlymą.Tuo labiau, kad Daujočiuose dar niekas dėl gatvių apšvietimo nepasirūpino“, – S.Rasalui atsikirto A.Aleksiūnas.
Daujočių bendruomenė planuoja, kad kalėdinės kaimo eglės įžiebimas bus įjungtas iki sausio 13 dienos.
„Tai bus Laisvės gynėjų dienos akcentas“, – „Anykštai“ sakė A.Aleksiūnas.
109850 179017hey there, your website is cheap. We do thank you for work 292268
2668 553090Some genuinely fascinating data, properly written and typically user genial . 17392