<!– /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:””; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:”Times New Roman”; mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:3.0cm 1.0cm 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} –>
2010 02 01
TV1
8.00 XX amžiaus slaptieji archyvai (k). 9.00 „Megas, XL robotas” (k). 9.25 „Supermergaitės”.
9.50 „Monstrų klubas II” (k). 10.15 „Šauniojo penketuko nuotykiai” (k). 10.40 „Kidas Padlis”.
11.05 „Katinas ir kanarėlė”. 11.30 „Raganaitė Sabrina”. 11.55 „Neprilygstamieji” (k). 13.00 „Jos vardas Nikita” (k). 14.00 Teleparduotuvė. 14.30 „Atskalūnas” (k). 15.30 XX amžiaus slaptieji archyvai. Lietūkio garažas II dalis (k). 16.30 „Megas, XL robotas”. 17.00 „Supermergaitės”. 17.25 „Draugai IX”. 18.00 „Neprilygstamieji”. 18.57 Žodis – ne žvirblis. 19.00 „Jos vardas Nikita”. 20.00 „Atskalūnas”. 21.00 „Vanduo”. Drama. 23.15 „Kitas!” 23.50 „Jos vardas Nikita” (k). 0.45 „Atskalūnas” (k).
2010 02 02
TV1
8.00 XX amžiaus slaptieji archyvai. Dingę Berlyne (k). 9.00 „Megas, XL robotas” (k). 9.25 „Supermergaitės” (k). 9.50 „Monstrų klubas II” (k). 10.15 „Labai slaptos agentės” (k). 10.40 „Kidas Padlis”. 11.05 „Katinas ir kanarėlė”. 11.30 „Raganaitė Sabrina”. 11.55 „Neprilygstamieji” (k). 13.00 „Jos vardas Nikita” (k). 14.00 Teleparduotuvė. 14.30 „Atskalūnas” (k). 15.30 XX amžiaus slaptieji archyvai. Dingę Berlyne (k). 16.30 „Megas, XL robotas”. 17.00 „Supermergaitės”. 17.25 „Draugai IX”. 18.00 „Neprilygstamieji”. 19.00 „Jos vardas Nikita”. 20.00 „Atskalūnas”. 21.00 „Karaliaus Saliamono kasyklos”. 22.50 „Kitas!” 23.20 „Jos vardas Nikita” (k). 0.20 „Atskalūnas” (k).
2010 02 03
TV1
8.00 „Klasės draugai” (k). 9.00 „Megas, XL robotas” (k). 9.25 „Supermergaitės” (k). 9.50 „Blogiukai ir Pabaisa”. 10.15 „Labai slaptos agentės” (k). 10.40 „Kidas Padlis”. 11.05 „Katinas ir kanarėlė”. 11.30 „Raganaitė Sabrina”. 11.55 „Neprilygstamieji” (k). 13.00 „Jos vardas Nikita” (k).
14.00 Teleparduotuvė. 14.30 „Atskalūnas” (k). 15.30 „Klasės draugai” (k). 16.30 „Megas, XL robotas”. 17.00 „Supermergaitės”. 17.25 „Draugai IX”. 18.00 „Neprilygstamieji”. 19.00 „Jos vardas Nikita”. 20.00 „Atskalūnas”. 21.00 „Karaliaus Saliamono kasyklos”. 22.50 „Kitas!” 23.20 „Jos vardas Nikita” (k). 0.20 „Atskalūnas” (k).
2010 02 04
TV1
8.00 „San Francisko raganos VIII” (k). 9.00 „Megas, XL robotas” (k). 9.25 „Supermergaitės”. 9.50 „Blogiukai ir Pabaisa”. 10.15 „Edas, Edis ir Edys”. 10.40 „Kidas Padlis”. 11.05 „Katinas ir kanarėlė”. 11.30 „Raganaitė Sabrina”. 11.55 „Neprilygstamieji” (k). 13.00 „Jos vardas Nikita”. 14.00 Teleparduotuvė. 14.30 „Atskalūnas” (k). 15.30 „San Francisko raganos VIII” (k). 16.30 „Megas, XL robotas”. 17.00 „Supermergaitės”. 17.25 „Draugai IX”. 18.00 „Neprilygstamieji”. 19.00 „Jos vardas Nikita”. 20.00 „Atskalūnas”. 21.00 „Laiškanešys”. Veiksmo f. 0.25 „Atskalūnas” (k).
2010 02 05
TV1
8.00 „San Francisko raganos VIII” (k). 9.00 „Megas, XL robotas” (k). 9.25 „Supermergaitės”.
9.50 „Šauniojo penketuko nuotykiai” (k). 10.15 „Edas, Edis ir Edys”. 10.40 „Kidas Padlis”. 11.05 „Katinas ir kanarėlė”. 11.30 „Raganaitė Sabrina”. 11.55 „Neprilygstamieji” (k). 13.00 „Jos vardas Nikita” (k). 14.00 Teleparduotuvė. 14.30 „Atskalūnas” (k). 15.30 „San Francisko raganos VIII” (k).
16.30 „Megas, XL robotas”. 17.00 „Supermergaitės”. 17.25 „Draugai IX”. 18.00 „Neprilygstamieji”. 19.00 „Jos vardas Nikita”. 20.00 „Atskalūnas”. 21.00 „Midsomerio žmogžudystės VII. Karalius žvejys”. 23.00 „Kitas!” 23.30 „Jos vardas Nikita” (k). 0.30 „Atskalūnas” (k).
2010 02 06
TV1
8.25 „Vitaliaus Mazuro „Lėlių namai”. 9.00 Ne vienas kelyje. 9.40 KTV- kino ir tele virtuvė. 10.10 „Neprilygstamieji” (k). 11.15 „Pasivaikščiojimas su urviniais žmonėmis”. 11.50 „Draugai IX” (k).
12.50 „Monstrų klubas II”. 13.15 „Labai slaptos agentės”. 13.40 „Šauniojo penketuko nuotykiai”.
14.05 „Karvė ir viščiukas”. 14.27 Žodis – ne žvirblis (k). „14.30 Dvynės”. 15.30 „Į gamtą su Džefu Korvinu”. 16.00 „Klasės draugai”. Komedija. 17.00 XX amžiaus slaptieji archyvai. Žvalgybų žaidimai. užmirštas desantas. 18.00 „San Francisko raganos VIII”. 19.00 „Žmogžudystė”. Trileris. 20.40 „Midsomerio žmogžudystes VII. Nuodemiu irštva”. 22.40 „Greičio svajonė”. Biografinė drama.
2010 02 07
TV1
8.25 „Rimas Tuminas – „Karalius Edipas”. 9.00 Neprilygstamieji (k). 11.20 „Liūtų tėvas”. 11.50 „Draugai IX” (k). 12.50 „Monstrų klubas II”. 13.15 „Labai slaptos agentės”. 13.40 „Šauniojo penketuko nuotykiai”. 14.05 „Karvė ir viščiukas”. 14.27 Žodis – ne žvirblis (k). 14.30 „Dvynės”.
15.00 Būkite sveiki. 16.00 Klasės draugai. 17.00 XX amžiaus slaptieji archyvai. Žemaitis pas Beriją. 18.00 „San Francisko raganos VIII”. 19.00 „Vienintelis noras”. Drama. 20.35 „Basomis per grindinį”. Drama. 22.45 „San Francisko raganos VIII” (k).
604551 500637Previously you should have highly effective web business strategies get you started of getting into topics suitable for their web-based organization. educational 952085