Andrioniškio seniūnijoje planuojama mažinti seniūnaitijų skaičių. Dabar jų šioje seniūnijoje yra šešios.
Andrioniškio seniūnijos seniūnas Rolandas Lančickas „Anykštai“ sakė, kad seniūnaitijų skaičių numatoma peržiūrėti dėl mažėjančio gyventojų skaičiaus.
„Seniūnaičiams lieka nebedaug tų gyventojų, todėl seniūnatijas reikia perskirstyti ir pagalvoti, ar reikia tų seniūnaitijų, gal galima sujungti kelias seniūnaitijas”, – sakė R.Lančickas.
Seniūnaitijų skaičius paaiškės rugpjūčio 31 dieną, kuomet šaukiama Andrioniškio seniūnijos seniūnaičių sueiga.
Indrioniškis veža, aš šindi biški išgėriau alaus, bo pridaviau metalu
Vietoje to, kad savo veikla nepateisinanti patiriamų išlaidų išlaikymui tokia administracinio vieneto seniūnija būtų apjungiama, politikas ir valdininkas tik gėlyčių žiedelius skabo.
Nesuprantama ir politikų, esančių rajono taryboje impotencija ir bergždumas, kad tiek dirbdami nepadaro rezultato, kas tirai jauniasniems Andrioniškio gyventojams būtų pridėtinė vertė iš savivaldos.
Elementariai paskaičiavus gali būti išlaikomas ikimokiklinio ugdymo darželio padalinys vietoje seniūno ir jo komandos etatų ir institucijos, kuri neturi ką veikti apart apkalbinėti tuos kas imasi veiklų.
Jadzei jau laikas į Rokiškį,kiši savo trigrašį kur nereikia arba labai nori užimti kurio vietą. Tas pats su gyventoja, nesikiškite ne į savo daržą arba pasakyk tiesiai merui.
Negi nejaučia gėdos apsišaukėliai? Kiekvienas andrioniškietis naktį pažadintas pasakytų, kad Zlatkų namai stovi ant Kalčių kalnelio. Tai tas pats, kaip pasakyti, kad pro Andrioniškį teka Grieža.
ką bendro su seniūnijos adminitracija turi privačių žmonių namai, kurios kai rodiklį čia aprašinėjate. Ar taip bandote už sijono ar už nugaros paslėpti politinio posto savivaldybės administracijos padalinio penėjimą kaip kokio trano bičių avilyje vie dėl to, kad taip gamtos surėdyta-išaugiti ir patinus, kurių gal kam iš jaunų patelių -galimų ”motinėlių” prireiks…
Turi bendro tiek, kad kažkoks žemos moralės komentatorius pasirašo Andrioniškio gyventoju. Jei jis Andrioniškio gyventojas, tai privalomai žino Andrioniškio vietovardžius. Kas meluoja, tas ir vagia. KODĖL REIKIA REAGUOTUI Į V A G I Ų KOMENTARUS?
Ar tiesa, kad visoje seniūnijos teritorijoje yra vos 400 registruotų gyventojų?
Ar tiesa, kad tokiam gyventojų skaičiui reikia išlaikyti atskirą savivaldybės administracijos vienetą?
Ašej myslinu kad iš visas Undrioniške seniunija nerajkalinga, rajke jū ka grejčiau naikynt ir pradet pinigus taupyt biudžeta, a ne garodyt ape seniunajtijas. Kake durnej sumyslija šitū seniunijū unstejgt.
Sumažėjus gyventojų nėra būtinybės mokesčių mokėtojams išlaikyti ir seniūnijos administraciją kaip atskirą Andrioniškio padalinį savivaldybėje. Gyventojus galėtų aptarnauti ir sujungtos seniūnijos valdininkai, atvažiuodami nustatytomis darbo dienomis ir darbo laiko valandomis, o daugelį viešųjų paslaugų ir prašymų galima susitvarkyti per e-valdžios vartus ir bibliotekoje prie kompiuterio. Kam trūksta informacinio raštingumo, visda yra bibliotekos darbuotojos, kurių pareiga padėti gyventojams įgyti žinių mokantis naudotis informacinėmus technologijomis.
Gerbiamas seniūnas galėtų ir tokią iniciatyvą rodyti politinei valdžiai, pats pasitraukdamas iš biudžeto išlaikytinių į nuosavą ūkį dirbti.
Jokia tu gyventoja. Jei gyventoja, tai pasakyk kaip vadinamas kalnelis, kur gyvena Zlatkai-Kepalai.
Gal dar tau pasakyti kieno bubinai bubinami su seniūno pastangomis :).
Ne pletkus čia skleisti, o bereikalingų valdininkų išlaikymą ant mokesčius mokančiųjų gyventojų pečių siūlau aptarti ir viešai nagrinėti ta paskelbta tėma.
Ką ir reikėjo įrodyti. Andrioniškyje nieko nežinai, tik apsimeti, kad esi Andrioniškio „gyvetoja”.
Ir kam jie reikalingi iš vis. Nieko nedirba kai kurie.