
Praėjusią savaitę Anykščių rajono savivaldybė visuomenei pristatė Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvėse atnaujintos infrastruktūros įveiklinimo galimybes, būdus bei priemones. Per pristatymą kalbėta, kad šioje vietoje bus vystomas socialinis ir bendruomeninis verslas.
„Anykšta” pašnekovų teiravosi, kokias jie mato šios sutvarkytos miesto vietos perspektyvas.
Jurijus NIKITINAS, Anykščių rajono vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos administravimo vadovas:
– Sąvokos „bendruomeninis verslas” „socialinis verslas”… Tai yra sudėtingi dalykai. Esu kalbėjęs su žmonėmis apie bendruomeninį verslą. Tai vienas tradicinio verslo atstovas yra pastebėjęs: „Nesuprantu, kaip gali būti bendruomeninis verslas. Mano verslas yra mano verslas”.
Tokio verslo pavyzdžių nėra daug ir visoje Lietuvoje. Anykščiai, aišku, yra užsikėlę kartelę aukščiau už kitus, ir tai džiugu. Tik, aišku, tada reikia ir daugiau darbo.
Gali vienam Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvių komplekse naujai įrengti šviestuvai vienam patikti, kitam nepatikti. Kiek žmonių, tiek nuomonių. Bet gal tas projektas bus visai šaunus? Kai Lajų taką statė, buvo irgi labai daug skeptikų.
Yra pamąstymų į Tilto, Muziejaus ir Gegužės gatvės kompleksą keltis Anykščių rajono vietos veiklos grupei.
Sveikinam Anykščius! Lankom ir džiaugėmės, daugiau tokių miestelių su idėjomis!!!!
Kodėl duoti akcijona padarykit kavinė greit išnamuos
Kai neturi ką pasakyti, ar žalio supratimo neturi ko griebtis, tada sakai, kad užkelta kartelė. O kodėl ją reikia kelti, neįvertinus šokinėjačių pasirengimo? Net nesudarius bent pradinio šokinėtojų sąrašo?
Teritorija su pensininkas,cirkas
nuomones tik dvi, vieni pritare, kiti ne
na tai taip- bus bendruomeninis arba senu sovietiniu terminu kolūkinis verslas. VVG ne iš savo veiklos pajamų egzistuoja, tai ir veiklos išlaidos bendros-biudžetinės… Kodėl nepersikelti į naujas patalpas?