Artimiausiu metu kultūros centre:
Mielieji, jei pageidaujate, kad koncertas tikrai įvyktų, pirkite
(arba rezervuokite telefonu 5 22 39) bilietus iš anksto!!!
Chorų karų” nugalėtojas: „Raigardo Tautkaus šampaninis Kauno choras”
toliau tęsia pergalingą žygį per Lietuvą ir 2011 m. sausio 27 d. 19 val. atvyksta į Anykščius. Čia choras ketina parodyti 2 valandų šou programą, kurioje kartu su choru dainuoja ir pats Raigardas Tautkus, choro solistai Sima, Neringa, Kristina, Julija, Ieva, Dainius ir kiti. Pasirodymui akomponuoja gyvo garso grupė. Kaip visuomet – kolektyvas į pasirodymą vežasi jau legenda tapusį rojalį, bei gausybę kostiumų komplektų.
Raigardo Tautkaus šampaninio Kauno choro pasirodymus galima drąsiai prilyginti miuziklui, ar net visam muzikiniam teatrui, nes kolektyvo trupę, sudaro ne mažiau 25-ių žmonių.
Apskritai, šis muzikinis darinys sukėlė nemažą šoką Lietuvos muzikinėje padangėje.
Akademinio choro šalininkai žiūri į tai pasimetę, kartais netgi su negatyvumo atspalviu.
Tradicinės populiariosios muzikos atlikėjai muistosi, nelabai suprasdami, kas čia įvyko.
O tuo tarpu žiūrovams ši muzikinių žanrų sintezė teikia didžiulį malonumą. Ir tai, ko
gero, svarbiausia! Nieko nepadarysi – naujieji amžiai diktuoja ir naujas madas.
Šampaninis Kauno choras ir Maestro Raigardas Tautkus tikisi, jog apsilankymas jų koncerte taps žiūrovams maloniu reiškiniu, o gal būt, ir centriniu įvykiu respublikos muzikiniame kaleidos-kope. Tad Raigardas Tautkus ir šampaninis Kauno choras atsidėkodamas visiems už palaikymą televizijos projekte kviečia visus į Anykščių kultūros centro salę ir žada nuoširdų, ekspresyvų, neįprastai naują reginį.
Koncerte kolektyvas atliks ne tik televizijos ekranuose jau matytus kūrinius, bet ir kitus garsiau-siose pasaulio scenose atliekamus muzikos šedevrus. Nemažai solinių numerių atliks atskiri choro dalyviai.
Maloniai kviečiame, esate visada labai laukiami!
P.s.: Jūsų įmonės,įstaigos kolektyvo pageidavimu, bilietus galime pristatyti Jums patogiu
laiku į darbo vietą. Pageidavimai el paštu:akrumai@gmail.com, arba telefonu 5 22 39.