![](https://www.anyksta.lt/wp-content/uploads/2022/12/Egle.jpg)
Anykščių rajono savivaldybės biudžetui dvi kalėdinės eglės kainavo beveik 27 tūkst. Eur.
Pagrindinė kalėdinė kompozicija šalia kultūros centro kainavo 12 tūkst.39 Eur, o kalėdinė eglė apžvalgos aikštelėje – 14 tūkst.950 Eur.
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.
Pinigų plovimas …ir tiek..
Sako vaikai,o kada mieste bus tokia eglutė,kaip pas mus namuose?
Kažkada mačiau komentarus apie gyvą, pasodinta eglutę miesto aikštėje. Ir pinigai sutaupyti ir grožis žiemą – vasarą.
Kur jūs čia matote eglę ? Juk šytas trikampis labai panašus į $ ar € ženklą ?
Labai šita piramydė panaši kaip mana uošvenės undarokas (kur žalias) ! A kur baltas, tai gal čia apatiniai? Nu a kū tie žiedai mažiukai su žvaigžde reiškia ? – gal ti jos ’’nekaltybe’’ ?
Eglės nematau, nei žalių šakų. Matau šviečiančią dekoraciją.
Kodėl tie bokštai vadinami eglėmis
15 straipsnis
Valstybės vėliavos spalvos – geltona, žalia, raudona.Kodėl amžinai turi dominuoti balta,žalia,mėlyna spalva.Man asmeniškai raudona,geltona,žalia spalvos yra gražios.
eik ir prisikabink prie šviesforo
Ir tikrai graženė:)
ale tu matai kaip rajonas susitraukė- kaip coliuko galiukas. Vat anksčiau žmonės žinojo, kad Anykščių rajonas didžiausias Lietuvoj, kuris prasideda nuo Kavarsko miesto ir seniūnijos, Troškūnų miesto ir seniūnijos, Svėdasų miestelio ir seniūnijos, Kurklių miestelio ir seniūnijos ribų.
Tai jeigu būtų kurortinis rajonas ir orientuotas pagal strategijų turimui tai ir pasitiktų iš visų pusių su papuoštom Kalėdinėm dekoracijos, šventinėm eglutėm. O dabar tik ties viena kryžkele iš vienos pusės prie ūkinių prekių krautuvės Anykščiuose…
Kažin ką turizmo komisijos pirmininkas ir mero patarėjos galvojo, kad taip savo kurortinio rajono ribas sumažino ir leido tik Anykščiams išlikt. Negi tokia sunki padėtis savivaldybės biudžete ir nebeišėjo tų 15 tūkstančių padalint rajono įvaizdžiui ir bet po kiek skirti ir kultūros sostinei -Kavarskui ir Kurkliams-vartams nuo Vilniaus į Anykščius ir kitiems miesteliams, pasitinkantiems turistus nuo Latvijos ar iš Sumijos su Kalėdiniais Nykštukais.
Pinda, reikėjo mokykloje mokintis geografiją. Jei būtum ne pindejusi, o mokinusi, tai žintum, kad niekados Anykščių ir rajonas nebuvo didžiausias.
Jums tik rūpi,o kiek kainavo eglių papuošimas.Ju grožis mažai te rūpi.Tokie mes esam.Man begalo patiko,šaunuoliai.Nors nenukopijuota,originalu.
Bent priėję buvote prie šitos vielų ir girliandų raizgalynės?
Geri atkatai į kišenę ???
Teismas Panevėžyje bus po 2 savaičių, bet ką tai turi bendro su eglėmis?
Na gerai, eglės eglėmis, tai tik trumpam, o tai taip lauktos medinės pilies statybai visai pypiec? Ar ubagai ne tik statybai, bet net tam projektui pinigų neturi nei cento? Kaip ir bažnyčios durims? Numarinta ir tai? O taip griaudėjo fanfaros… O taip tauta laukė nuo Vorutos dvelkiančio arklių šlapimu impregnuotų rastų kvapo… Ir ką? Nuplaukė statyba nachui kaip tas karo laivas? A ja jai… 🙂
Reikia konstatuoti, kad šių prekių, užsakytų rajono savivaldybės administracijos, kainos apmokėtojai yra visi rajono mokesčių mokėtojai.
Jeigu prekių kokybė neatitinka prekių kainos, pagal vartotojų teises galima pareikšti pretenziją prekių pardavėjui.
Pirkėjus šiuo atveju atstovauja mūsų politikų, išrinktų į savivaldybės tarybą patvirtinta savivaldybės administracijos vadovybė. Taigi, dėl kokybės ir kainos atitikimo visi klausimai per vieno langelio aptarnavimo sistemą ir be jokių „anykštėno” kortelės nuolaudų 🙂
Kodėl metalinis karkasas apkabinėtas girliandomis vadinamas eglėmis. Reikėtų daiktus vadinti tikraisiais vardais. Tai gal gatvių apšvietimo stulpus vadinkime medžiais. Nereikės verkti, kai juos keis naujais.
Nieko gero tos eglės. Pernai buvo gražiau.
Šitas vielų ir girliandų kamuolys tiek kainavo? Nuotraukoje dar nieko atrodo, bet realybėje baisi.