Prasidėjo pirmasis šiais metais paramos maisto produktais dalijimas, kuris tęsis skirtingose savivaldybėse iki kovo mėnesio vidurio. Parama nepasiturinčius gyventojus šiemet iš viso pasieks šešis kartus, be šio dalijimo – dar balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktų dalijimais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.
„Labai svarbu padėti nepasiturintiems ir mažas pajamas gaunantiems žmonėms. Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų. Valstybės parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.
Sunkiau besiverčiančius gyventojus pasieks paramos krepšelis, kurį sudarys: UAT pienas, kiaulienos konservai, konservuoti žalieji žirneliai, perlinės kruopos, grikių kruopos, greito paruošimo avižų košė su vaisiais arba uogomis ir kvietiniai miltai.
Visi paramos paketai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės.
Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.
Parama dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“ interneto puslapiuose.
Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui šiuo metu neviršija 235,50 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė individualiai.
Tarybiniais laikais svarbiausia buvo kuba,vietnamas,mozambikas ir kitos socializmą puoselėjančios šalys,saviškiai turėjo pasispausti. dabar spaudžiamės dėl demokratijos ukrainoj,savi dar truputį pakentėkit.proveržis jau arti…
Deja kartais dalinami produktai buna pasenę blogos kokybės sugedę neįmanoma naudoti tai pasityčiojimas iš žmonių
Reikalinga ta parama zmonems , tik reiketu ja ivairesne pateikt gal kokiu rukytu mesos ir zuvies , vistienos produktu, sulciu , vaisiu ,svieziu agurku juk ziema , reikia vitaminu.
Kas penktas dirbantis lietuvis per mėnesį uždirba mažiau nei 800 eurų
Lietuvos valstybinio socialinio draudimo fondo „Sodra” duomenimis, vidutinės respublikos gyventojų pajamos 2022 metais išaugo 119 eurų iki 1153 eurų (į rankas).
Pasak Sodros atstovės Kristinos Zytikytės, darbo užmokestis per pastaruosius metus padidėjo 12 proc. Tačiau vidutinė metinė infliacija, kuri siekė beveik 22%, šį pastoralinį vaizdelį negailestingai sugadino.
Tuo tarpu 9% lietuvių per mėnesį į rankas gauna vos 550 eurų. Dauguma jų – Visagino, Pagėgių, Šilutės rajonų gyventojai. Pagalvokite, kai norėsite balsuoti už konslibus ar socdemus – jie jus valdo paskutinius 32 metus.
Beje, atotrūkis tarp regionų pajamų didėja. Pavyzdžiui, vidutinis atlyginimas liberalų užgrobtame Vilniuje (2141 euras neatskaičius mokesčių) yra 47% didesnis nei vidutinis atlyginimas kituose regionuose (1458 eurai ).
Blogiausia, kad galėjo nutikti Lietuvai, tai konservatoriai liberalai laisvėje. Rezultatus matome.
Išvada kokia – ten kur balsuoja ne už konservatorius( Pagėgiai – Komskis ir Gražulis, Visaginas – lenkų ir rusų akcijos) ten gyventojai gyvena blogiausiai? Rezultatus matome – Vilnius kur valdė tik liberalai , algos geriausios.
Kur Masiulis su Guoga?
Ale kaip gerai kad nūteise teismas šytu vagi ! Kiek ans pavage iš bidžeta pynigu, seubas ?
Gereu alaus duotų be vistiek kiti kala tą šlamštą us centus.
Nausedos gerovės teritorija
Čia išs……mas iš žmonių su tokia parama,..