,,Kaip ten, Vilniuje, gyvenasi nepaprastosios padėties sąlygomis? ,- klausiu dukters. -Ekstremalioji padėtis jau pasibaigė?“ – ši nustemba. Tarsi ir ne. O ką tuomet reiškia ekstremaliai nepaprastoji padėtis? Ar kai duris užkala ir internetą atjungia, ar tik kai tikrina, ką nešiesi rankinuke?
Pirmą kartą per visą Nepriklausomybės istoriją šią savaitę pasienio su Baltarusija rajonuose ir Vilniuje įvesta nepaprastoji padėtis. Net 1991 – ųjų Sausio įvykių metu Lietuvoje nebuvo nepaprastosios padėties. Sunku pasakyti, ką praktiškai ji reikš ir kaip reikšis.
Net (...)
Šis turinys yra matomas tik registruotiems anyksta.lt vartotojams, įsigijus portalo naujienų prenumeratą.
Portalo anyksta.lt naujienų prenumeratą galite įsigyti čia.
Jau esate prisiregistravęs? Prisijunkite:
Gerai.
Geriau nei Juozaitis.
Aprašykite ,kokius jausmus sukelia žmonėms jų išrinktųjų išdavystės ir programinių nuostatų nevykdymas be jokios moralinės, teisinėe ar finansinės atsakomybės.
O juk prisiekia uždėję ranką ant Konstitucijos, kurią, garantuoju , žino tik keli tie…
Būt gerai, kad prieš rinkimus kandidatai privalėtų iškaikyti Lietuvos istorijos, Lietuvių kalbos, Konstitucijos, įstatymdarystė ar dar kokius egzaminus.
Sėkmės.
Saunuole redaktore,teisingas straipsnis
Nesuprantu kam ta nepaprastoji padėtis Vilniuje pabėgėlių apgyvendinimo centre. Nepanašu, kad jie būtų kėlę kokį nors pavojų, buvo ramu, tik už tvoros gyvenimas vyko, girdosi jauni balsai, kad žaidžia, vakarais neįprastai visuose languose dega ryškios šviesos. Kai gyveno vaikai ar vėliau neturintys kur gyventi žmonės, tai nebuvo tiek gyvybės name. Atrodo, kad ten apgyvendinti vaikščiojo ir už vartų, keletą kartų tamsesnius jaunuolius sutikau, kalbančius nesuprantama kalba, ir daugiau tamsaus gymio vyrų vaikščiojo, gal jiems galima išeiti? Aš net nežinau taisyklių ko negalima nepaprastosios padėties teritorijoje gyvenantiems.
Tik tam, kad esant reikalui būtų galima atimti mobiliuosius telefonus