Į Anykščių rajono vietos veiklos grupės valdybą atstovauti Anykščių rajono savivaldybei Anykščių rajono taryba delegavo Andrioniškio seniūnijos seniūną Rolandą Lančicką ir Traupio seniūnijos seniūnę Daivą Tolušytę.
Šie delegatai valdyboje pakeitė du savivaldybėje jau nebedirbančius specialistus.
pagurklis
Svaivaldybės administracija ieško iš šalies bendrojo ūkio specialisto, o žmogus su valstybės tarnybos patirtimi, ūkiškas, politiškai iniciatyvus kankinasi be rimto darbo „komandiruotas” į Andronišky.
Ar nelaikas jau kaip ir gerbiamą Ramūną iš seniūnijos perkelti į centrinę administraciją ir mūsų Rolandą.
tekstų pats neparaša, raikia redaguoti, a ir materėlų išdavys anus
prie bendro ūkio pravers. Už tai gerai moka pabūbint šamaniškai ir net specialų raktelį su sveikatos centro moterytėm išdrožė prie savo uogų krūmų. Taigi prie gero vedėjo centrinėje kontoroje tiks ir kitoms patiks.
ar nuvėja teisingu keliu, ka neišdraskytu?
Keiskite Troškūnų seniūną niekam tikęs.
Vysi porom prasidėjo vėl ruja juk pavasaris sugrižo.
Laikas pagalvoti apie seniūnijų skaičiaus rajone mažinimą
Mes,Andrioniškio zmones ,esam labai dėkingi seniūnui Rolandui už puikiai suorganizuotą darbą.Andrioniškio kapinėse,ant kalno,atvestas vandentiekis.Ačiū!
Valstybės tarnautojas visų pirma privalo savo darbo lsiką atiduoti priskirtų tarnybonių funkcijų įgyvendinimui pilna apimtimi, o ne dėl to, kad atėjus į tarnybos kontorą pailsėti nuo asmeninio ūkio darbų, bei susitvarkyti darbe ūkio organizacinius reikalus.
Gal rajono politikai, išrinkti valdyti rajono biudžetą ir viešasias veiklas turėtų įvertinti kiek mokesčių mokėtojams kainuoja tokia „paslauga” ūkininkui?
Dirbk kaip dirba seniūnas.Ir čia visokių litanijų nereiks rašyti pastoviai.
kur dar galima rasti tokią valdišką administracijos instituciją, kuri aptarnauja vos iki 400 gyventojų?
Gal tada ir Anykščių mieste dėl 4-ų daugiabučių gyventojų aptarnavimo tegul bus įsteigta po seniūniją kur atsiras prabangios darbo vietas su visu aprūpinimu iš savivaldybės valdymo biudžeto.
Kokia neapykanta seniūnui,oho.
Kodėl jūs taip nekenčiat kaimuose gyvenančių žmonių? Jums tik rūpi administravimas.o žmogus?
gal Tamsta pagalvok, ką reiškia jūsų ”žmogus” ir jo poilsio vieta savivaldybės institucijoje nuo likusio darbo asmeniniame ūkyje? Kodėl savivaldybės valdžia lengva ranka uždarinėja ikimokyklinio ugdymo įstaigas, kurių paslaugos reikalingos dirbančių jaunų šeimų tėvamas arčiau namų, o administracinių savo padalinių veiklos neoptimizuoja ir neorganizuoja taip, kad seniūno paslaugos būtų pasiekiamos kaip ”mobilios” paštininkės arba gyventojų aptarnavimas tam tikromis darbo dienomis savivaldybės padalinio „seniūnautomate”, kurį pilnai gali administruoti pvz. gretimos seniūnijos tarnautojai.
kad ka ten tas seniunas veikia, dirba vis nuotoliu, arba imituoja darba. Tad gal tikrai nereikia ten seniuno?
Ar jau savivaldybė nebeturi kompetetigų specialistų? Nuo kada seniūnai yra specialistai? Jie valstybės tarnautojai-funkcionieriai, o ponas Andrioniškio seniūnas labiau ūkininkas arba sodininkas.
Puikūs jauni ir gabūs žmonės .Tai kur darbštumas dar.O jeigu pavydas subinavą drasko,tai jau pačio reikalas.