Anykščių ligoninė ketina imtis klubo sąnario endoprotezavimo paslaugų. Rajono taryba daliniam išlaidų kompensavimui ligoninei šiems metams skyrė 43 tūkst.Lt.
Anykščių ligoninė ketina imtis klubo sąnario endoprotezavimo paslaugų. Rajono taryba daliniam išlaidų kompensavimui ligoninei šiems metams skyrė 43 tūkst.Lt.
Anykščių ligoninės vyr.gydytojas Dalis Vaiginas sakė, kad norint gauti licenciją klubo sąnarių endoprotezavimui, per metus būtina atlikti 10 operacijų, o vėliau pasiekti 50 endoprotezavimo paslaugų ribą.
Endoprotezavimo operacija preliminiariai kainuotų apie 4,5 tūkst.Lt (be protezo kainos). Rajono taryba pageidavo, kad minėtos operacijos pirmiausiai būtų teikiamos mūsų rajono gyventojams. Tačiau rajono tarybos narys, gydytojas Giedrutis Klimkevičius sakė, kad „dėl paslaugos reklamos“ nereikėtų užkirsti kelio Anykščių ligoninėje klubo sąnarius pasikeisti ir kitų rajonų gyventojams.
Paklaustas, ar už operaciją turėtų kažkiek mokėti ir pacientas, vyr.gydytojas D. Vaiginas teigė: „Reikėtų, kad už protezą pats ligonis susimokėtų. Priešingu atveju ligoninė turėtų teikti labdarą“.
629059 668115Wow ~ Very good stuff ~ Come and take a look at MY ?? 110041