
Vakar, sausio 23-ąją, Kurklių seniūnijos salėje Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, savivaldybės Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Danuta Gruzinskienė, Bendruojo ir ūkio skyriaus vedėjas Ramūnas Blazarėnas ir Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė kurkliečiams pristatė Anykščių rajono savivaldybės biudžeto projektą. Toks biudžeto pristatymas vyksta pirmą kartą.
K. Tubis pabrėžė, kad bendras ir didžiausias tikslas yra taupumas ir džiaugėsi, jog savivaldybės skolos, paskolos, lyginti su kitomis Lietuvos savivaldybėmis, yra mažos.
Susirinkusiesiems buvo papasakota, kur išleidžiama daugiausia savivaldybės lėšų, kiek gauta biudžeto lėšų pajamų, kiek lėšų nepanaudota. Taip pat buvo pristatyta, kokius darbus planuojama atlikti Kurkliuose, kokias paraiškas gyventojai gali teikti.
Susitikime dalyvavo Kurklių seniūnijos seniūnas Algimantas Jurkus, Kurklių seniūnaitijos seniūnaitė Birutė Šniuikienė, Staškūniškio seniūniūnaitijos seniūnaitis Danius Tursa, Kurklių II kaimo seniūnaitijos seniūnaitis Darius Mangevičius, Kurklių bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė.
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“







kodel kurkliuose kur nera zmoniu o ne anyksciuose slepiasi nuo zmoniu saleje sesi ziurovai cirkas
Bratka, rašai nesąmones, kad susirinkę vieni pensininkai!
Nagi ne tiesa! Atsimerk, ir pamatysi, sėdint ir jaunų, į mano akis krentančių,pakankamai gražių moteriškučių, kad ir ta su balta bliuskute ir juodu švarkeliu.Tai tikras posėdžio papuošalas!
Ponas mere atvažiuokite i Kavarsko seniūnija pasižiurekit kokia betvarke kas ka nori tas daro M.Rir P.T naudojasi savo darbo vieta vieni žmones eina atidirbineti kiti nea
Baisu vien pencinkai…ka jie gali spręsti blazarienas jau nutukes visaiišeik su lazdom pasivaikščioti . Arhitektė nunu kaip Tubis protingas paliko
Baisu vien pencinkai…ka jie gali spręsti blazarienas jau nutukes visaiišeik su lazdom pasivaikščioti . Arhitektė nunu kaip Tubis protingas paliko
Netikiu, kad Tubis taip girė Obelevičiaus valdymą.
liūdnas vaizdielis matant tokią gausą jaunų kurkliečių, pypietc
kad Kurkliečiaims net nebuvo pranešta kad bus toks susirinkimas
Kur Kurklių gyventojai?
Gerai, kad valdžia neatitrūksta nuo kaimo, miestelių, kad yra bent kažkoks bendravimas, o ne iš reikalo tik prieš rinkimus.