Šalia Anykščių esantis Labirintų parkas aukso dienas išgyveno pirmaisiais Lajų tako veikimo metais. Tada į Anykščius plūdo dešimtys tūkstančių turistų, o Lajų takas ir Labirintų parkas įsikūrę netoli vienas kito. Labirintų parko savininkas Deivydas Dilys prieš kiekvieną sezoną paruošia vis naujų pramogų, tokiu būdu skatindamas į jį sugrįžti tuos, kurie jau lankėsi šiame parke. Labirintų parkas ypač tinka šeimos pramogoms: vaikai čia gali siausti net 38-iuose objektuose, be to, ir juos lydintiems suaugusiems nėra nuobodu.
Parke įrengtas batutas, šokinėjimo pagalvė, vaikiška vairavimo mokyklėlė, nusileidimo padangomis aikštelė, vandens mūšio aikštelės, dirbtinio ledo čiuožykla ir daug kitų pramogų. Kaip ir dera labirintų parkui, jame daug įvairių labirintų. UAB „Adovis“ (ši įmonė valdo Labirintų parką ir kitokių namų kompleksą) dirbanti Julija Vaidakavičienė „Anykštai“ sakė, jog karklų labirintai, nuo kurių prasidėjo komplekso plėtra, nebėra populiariausia pramoga. Tačiau kai užauga kukurūzai ir kanapės, žmonės į šiuos labirintus plūste plūsta. Pernai kukurūzų labirintas suformuotas 3, 831 ha plote – jis pateko į Lietuvos rekordų knygą, kaip didžiausias labirintas Lietuvoje. Kanapių labirintas mažesnis, bet jis populiaresnis, nes jis… kanapių.
Kukurūzų ir kanapių labirintai turėtų pradėti veikti liepos viduryje.
Bilietas į Labirintų parką kainuoja 10 eurų, į „Tokį kitokį miestelį“ – 5 eurai. Perkant abu bilietus – kaina 12 eurų. Miestelyje dabar atverti lankytojams trys namai – apverstas, paverstas ir besisukantis.
Komplekse veikia savitarnos kavinė, joje galima siūloma įvairių mėsos, miltinių bei daržovių patiekalų, sriubų.
Šiltuoju metų laiku UAB „Adovis“ tampa solidžiu darbdaviu. Pasak J.Vaidakavičienės, per vasarą įmonėje darbuojasi iki 50-ies žmonių, daugelis iš jų – jaunimas, kuriems darbas labirintuose tampa pirmąja darbine patirtimi.
Kai sužidės kanapytės, apsilankysim pavaikščioti tais takais.