Minima:„Norėčiau, kad Lietuvoje būtų įstatymai kaip Skandinavijoje, ir uždraustų statyti didelius prekybos centrus miestų ribose. Visiems būtų tik geriau, jei Anykščiuose nebūtų jokių Maximų, Norfų, o jos būtų įsikūrę užmiestyje, tarp Anykščių ir Kavarsko. Taip pat reikia uždrausti jiems dirbti sekmadieniais. Taip gyvena dižioji Europos dalis.“
Šitą temą „Anykšta” įdėjo ir vysto tam, kad nukreipti dėmesį ir pasipiktinimą dėl dujų, elektros, naftos produktų, trąšų žemdirbiams ir maisto kainų? Iki Australijos kai kurie komentatoriai-propagandistai nukeliavo ir skaitytojus nusivedė… Durnių ieško.
Kam ta pusiaukele tarp Anyksciu ir Kavarsko?Davaziuokit iki Kavarsko (autoriui) ten yra 6 parduotuves ir pirkit.Tik prekes pasitaikis su pasbaigusiu galiojimu ir 20% brangesnes.
Jei norėtum apsipirkt pigiau ir važiuotum į Kavarską. Problemų nematote važiuoti apsipirti į Lenkiją, o vat Kavarskas per toli. Amerikoje vadinamieji Molai, Autletai visi yra užmiestyje, ten pigiau, todėl ir važiuoja.
Atleiskit, i Lenkija apsipirkt nevaziavau, nevaziuoju ir nevaziuosiu.O ir Amerikoj, kai beje ir Europoj tokio dydzio miesteliuose kaip Anyksciai , prekybos centrai yra paciam miestelio centre.Nepainiokit didmiesciu.
Atleiskit, i Lenkija apsipirkt nevaziavau, nevaziuoju ir nevaziuosiu.O ir Amerikoj, kai beje ir Europoj tokio dydzio miesteliuose kaip Anyksciai , prekybos centrai yra paciam miestelio centre.Nepainiokit didmiesciu.
Visiškai nenorėčiau, kad Lietuvoje būtų taip, kaip yra Skandinavijoje. Dabartinė parduotuvių išdėstymo ir prekybos tvarka mane tenkina. Nieko „tremti” tarp Kavarsko ir Anykščių nereikia, prekyba išdėstyta pakankamai gerai, patogiai, prieinamai. Vienintelio norėčiau, kad manęs, pensininko, nekankintų nežmoniškai augančios dujų, elektros, naftos produktų kainos, kurių augimas sukelia maisto prekių brangimą. Tokios „gerovės valstybės” man nereikia!
Tai kad Levuk atsilieki, nafta, dujos ir elekra yra gryžę į prieškarinį kainų lygį. Maisto prekių brangimą sukelia konkurencijos nebuvimas. Energetiniai produktai, daugelį ES šalių yra brangesni, bet maistas ten pigesnis, nes nėra tokios prekybos centrų koncentracijos kaip Lietuvoje ir dėl to nėra kainų susitarimų.
Kas trukdo jūsų dabar esančioms mažoms parduotuvėms, turguose prekiaujantiems padaryti kainas mažesnes nei prekybos centrų, kad iš jų žmonės pirktų? Anksčiau dar būdavo vaisių ir daržovių kioskai, kuriose kai kurių prekių kainos būdavo mažesnės, o dabar didesnės nei prekybos centruose.
Nenusišnekėk „watsai”! Prieškariniame lygyje Lietuvoje nei dujotiekių, nei dujų iš vis nebuvo. Suskystintų tuo metu pasaulis irgi negamino. Nebuvo ir Kauno HES, o tokios elektriniukės kaip Anykščių buvo tokios nereikšmingos, kad net juokas ima. Visos didžiosios elektrinės pastatytos, dujotiekiai atvesti, net branduolinė energetika sukurta TSRS laikais.
Komentatorių ekonominis neraštingumas nestebina, nes stambaus veslo įkūrtos konfederacijos, laisvos rinkos institutai, ir pseudo bankų ekspertai, o tiksliau, piaro specialistai alia masiuliai, labai gerai atidirba formuodami varguomenės nuomonę. Daugelyje Europos šalių, yra ribojamas prekybos centrų plotas ir koncentracija, tam kad nesužlūgtų mažos specializuotos maisto parduotuvės, jų būtų daug ir visos konkuruotų tarpusavyje. Roma, Paryžius, Madridas, ir kitur, centruose tik smulkios specializuotos maisto parduotuvės. Jei Anykščiuose nebūtų centre Maximos, Norfos ir Iki, tai būtų kokių 40 smulkių specializuotų parduotuvių, kur dirbtų savininkas, jo šeimos nariai, ir uždirbų daugiau nei minimumą. Plius smulkios parduotuvės savininkas, negalėtų pas save ant kilimėlio išsikviesti ministro, ir aptarti mokęstines lengvatas prekybos tinklui, kaip jau nekartą buvo Lietuvoje. Visiems nuo to tik būtų geriau. Dėl to, kad nežlugtų, bet kurios sėkmingos vakarų Europos šalies ekonominis pagrindas – smulkus verslas, ten draudžiamas ypač didelių PC statymas miestų centruose. Jie leidžiami tik už miesto. Taip prekybos centrai priversti mažinti kainas, kad klientams būtų ekonominis stimulas, įveikti didesnį atstumą vykti automobilių į užmiestį. Kas nenori, tas perka miesto centre, kad ir atėjęs peščiomis, nes dėl PC monstrų nebuvimo, ten klesti smulkios parduotuvės. Labai liūdną pavyzdį turėjo Kaunas, kai pastatė Akropolį, ir numarino visą Laisvės alėją. Iš to naudos turėjo tik vienintelis Vilniaus prekybos savininkas, o keli tūkstančiai smulkių verslininkų buvo priversti užsidaryti, ir eiti dirbti už minimumą į akropolį. Dėl šių prekybinių montrų, jūs niekada varguoliai nematysite didesnių atlyginimų ir pencijų, nes jie turi įtaką nuo seimo iki žiniasklaidos ar teismų, ir jų galimybės per lobistus priimti sau naudingus sprendimus yra neribotos. Tik dėja varguoliai, jūsų galimybės apsipirkti nuo to pigiau, tampa labai rybotos, tam kad tai suprastumėte pasigooglinkite ką reiškia žodis oligapolija.
Man nereikia jūsų mažų parduotuvių, nes ten brangiau, ten daug mažesnis prekių pasirinkimas, prekės prastai atrodo. Ir man nereikia jūsų smulkaus verslo. Ekonomiškai stipri valstybė turi gyventi ne iš smulkaus ir vidutinio verslo, bet iš stambaus verslo. Jeigu yra priešingai, vadinasi, kažkas blogai yra valstybėje. O visi tie smulkieji prekeiviai tegul ieškosi kito darbo, kito užsiėmimo, nes prekybos centrai daug kartų geriau atlieka savo darbą, ten yra daug didesnis darbo našumas. Tai kad jiems patinka užsiimti prekyba, o ne tikru darbu, tai yra tik jų pačių problema.
O kad Lietuvoje yra didelė korupcija, politikai tarnauja kapitalui, tai dėl to ne prekybos centrus reikia naikinti, bet keisti politinę sistemą.
Viską ką išvardijai, šie tavo norai pilnu grąžumu yra įgyvendinti Rusijoje. Matome kaip jie gyvena. Neverta net diskutuoti su Taigi ekonominiu beraščiu. Pradžioje tau reikėtų bent išklausyti ekonomikos pradžiamokslio kursą.
Vakaruose ir pedofilų partija yra, ir LGBT ideologija diegiama nuo mažumės, ir narkotikai laisvai platinami. Vakar kaip tik žiūrėjau vaizdo įrašą iš JAV miesto, kurio gatvėse pilna narkomanų. Suprantu, jog jus tas Vakarų grožis žavi.
Jums reikėtų išklausyti ekonomikos pradžiamokslį, jog suvoktumėte, kad ekonomiškai stipri, turtinga valstybė laikosi ne ant smulkaus, bet ant stambaus verslo. Smulkus verslas yra verslas iš bėdos, kad žmogus turėtų pajamas, kai šalis žmonių neaprūpina normaliu darbu.
Teisingai, aukštoje partinėje mokykloje, būtent taip ir vaizdavo pasaulio ekonomiką. Sovietai pirmiausia naikino smulkų verslą, amatininkus, prekybininkus, ūkininkus, tie kurie ekonomiškai yra laisvi. ” Taigi” bemokslis dundukas, nežino ir nenori žinoti, kad Europos sąjungoje 60 procentų sukuriamo BVP, sukuria smulkios ir vidutinės įmonės. Lietuvoje jos sukuria iki 70 proc, BVP. Dundukas „taigi” siūlio naikinti 600 tūks, darbo vietų Lietuvoje, kurioje darbuotojai uždirba žymiai daugiau nei apgailėtiną minimalia alga prekybos centruose. Iš to matytų didesnę naudą. Jei tokiais vadovautusi, tai Vokietija, atsisakiusi smulkaus vreslo, taptų Albanija. Tokiam „taigiui” tik dirbi pseudo ekonomistu Swedbanke, ir aiškinti kitiems berazūmiams apie stambaus kapitalo monopolijos naudą varguoliams.
Tai yra šalies tragedija, jeigu laikosi ant smulkaus verslo, tai yra šalies ubagystė. Smulkusis veslas išsprendžia tik vieną problemą – kad gyventojai turėtų duonos, nes šalis, kuri neturi stambaus verslo, jiems negali suteikti normalaus darbo. Todėl Lietuva negali savarankiškai gyventi, turėti pinigų, nes neturi stambaus verslo, o jeigu turi privatų stambų verslą, tai negali iš jo paimti mokesčių, bet užtat gali apmokestinti smulkiuosius, todėl jie ir tempia valstybės naštą, nors našta turėtų gulti ant stambiųjų.
Dėdė „Atsakymas” varinėją nušiurusią rusofobinę propagandą. Neišradingą, besikartojančią, nei smegenų, nei fantazijos. Vaizduoja Rusijos žinovą, nors joje ko gero net nebuvęs. Apgailėtinas žmogelis…
Klausimas: O kas vercia eiti i didziuosius prekybos centrus??? Juk galima eiti i mazas parduotuves ir pirkti ten is galiojimo isejusius produktus uz triguba kaina. Cia kiekvieno teise rinktis.
Pusiaukeleje tarp Anyksciu ir Kavarsko. Kad visi pensinikai net akcijiniu prekiu negaletu isigyti – nes prekybos centrus galima butu pasiekti tik tiems kas turi nuosavus automobilius – viesojo transporto juk nebeliko.
Lygiuojasi i europiecius – tai gal pirmiau atlyginimais ir pensijomis i Europa lygiuokimes – o tik po to prekybcentriu statymo vietomis.
Kai bus europietiskos pensijos tada lietuvos pensinikai kad ir su taksi gales nuvaziuoti i prekybcentri 5 kilometrai uz miesto.
Kad ir prekybės centrai vežtų autobusais į savo parduotuves, tai reikia skaičiuoti laiką, kad nuvažiavimui bus sugaištas laikas, o kapitalizme laikas yra pinigai.
Pasirodo ir Austrijoje rusfašistai formavo nuomonę. Galvojau, kad tik Čekijoje, Vengrijoje ir pn. šalyse. Bet iš kitos pusės nėra kuo stebėtis. Visi žino, kad Austrija pilna rusfaišistų šnipų ir yra silpnoji padoraus pasaulio grandis. Kodėl Šveicarijoje, Anglijoje rusfašistai net nebando formuoti tokias nesąmonės, kaip prekybos tinklų draudimas? Žino, kad ten žmonės protingi ir vertina savo laisvę. Pabandytų kokie nors padaryti referendumą Šveicarijoje, kad neleisti prekybos tinklus statyti miestuose. Gautų kraupų durneliai taip, kad bijotų sekmadienį į bažnyčią nueiti.
Nekrušk proto, rusofile. Mano Vienoje pilna prekybos centrų mieste. Kai mūsų miela vyriausybės pusgalvė sušoko vestuvinį valsą su žudiku Putinu spauda ėmėsi tyrimo ir paaiškėjo, kad troliai iš ambasados formavo nuomonę, kad prekybos centrus reikia vyti iš miestų. Kai ambasados diplomatus išgrudomiš Austrijos, tada baigėsi trolinimas ir keliose žemėse municipalitetai panaikino draudimus. Kiorentijos žemėje buvo daugiausia, nes ten slovėnų mažuma buvo apdirbta ruskių.
Apsiraminkite. Labai gerai, kad Lietuvos miestuose yra prekybos centrai, kurie jie yra arti namų, kad žmonėms, neturintiems automobilių, nereikia važiuoti kažkur į užmiestį, kad nereikia gaišti laiko, kad žmonės gali pirkti sekmadieniais, kad parduotuvės dirba iki dešimtos valandos vakaro, o didžiosios ir ilgiau. Bet kažkodėl yra nepatenkintų, kad žmonėms yra gerai, jiems reikia, kad žmonėms būtų kuo blogiau ir nepatogiau. Suprantama, jeigu zyzia dėl to, kad prekybos centrai jiems trukdo užsiimti spekuliacine prekyba. Bet be prekybos Lietuvoje yra ir kitų darbų, kodėl būtinai reikia užsiiimti prekiavimu.
O kaip žmonių savijauta,kurie dirba iki vėlumos.Tai dar parašykite,kad gali nedirbti…nelengva kiekvienam ir darbą rasti.Jau nebeturit laiko apsipirkti,kad naktim reikia bludenti.
Daugiau valandų nei priklauso, nedirba. O kokį darbo grafiką pasirinkti, tai yra žmogaus pasirinkimas. Nematau nieko blogo, kai žmogus dirba per parą daugiau valandų, todėl turi daugiau laisvų dienų.
Vargšas esu tu, nes greičiausiai dirbi savaitgaliais ir švenčių dienomis, kokioj nors maximėj, ir dar moki už maistą brangiau, nei visoj vakarų europoj. Panašu, kad pats iš Europos matei tik lenkijos Suvalkus, bet ir ten negalėjai apsipirkti sekmadienį, nes niekšai nedirbo.
Šitą temą „Anykšta” įdėjo ir vysto tam, kad nukreipti dėmesį ir pasipiktinimą dėl dujų, elektros, naftos produktų, trąšų žemdirbiams ir maisto kainų? Iki Australijos kai kurie komentatoriai-propagandistai nukeliavo ir skaitytojus nusivedė… Durnių ieško.
Kam ta pusiaukele tarp Anyksciu ir Kavarsko?Davaziuokit iki Kavarsko (autoriui) ten yra 6 parduotuves ir pirkit.Tik prekes pasitaikis su pasbaigusiu galiojimu ir 20% brangesnes.
Tai man reiketu sest i masina ir vaziuot Kavarsko pusen apsipirkt.Na atsiprasau.
Jei norėtum apsipirkt pigiau ir važiuotum į Kavarską. Problemų nematote važiuoti apsipirti į Lenkiją, o vat Kavarskas per toli. Amerikoje vadinamieji Molai, Autletai visi yra užmiestyje, ten pigiau, todėl ir važiuoja.
Atleiskit, i Lenkija apsipirkt nevaziavau, nevaziuoju ir nevaziuosiu.O ir Amerikoj, kai beje ir Europoj tokio dydzio miesteliuose kaip Anyksciai , prekybos centrai yra paciam miestelio centre.Nepainiokit didmiesciu.
Atleiskit, i Lenkija apsipirkt nevaziavau, nevaziuoju ir nevaziuosiu.O ir Amerikoj, kai beje ir Europoj tokio dydzio miesteliuose kaip Anyksciai , prekybos centrai yra paciam miestelio centre.Nepainiokit didmiesciu.
Visiškai nenorėčiau, kad Lietuvoje būtų taip, kaip yra Skandinavijoje. Dabartinė parduotuvių išdėstymo ir prekybos tvarka mane tenkina. Nieko „tremti” tarp Kavarsko ir Anykščių nereikia, prekyba išdėstyta pakankamai gerai, patogiai, prieinamai. Vienintelio norėčiau, kad manęs, pensininko, nekankintų nežmoniškai augančios dujų, elektros, naftos produktų kainos, kurių augimas sukelia maisto prekių brangimą. Tokios „gerovės valstybės” man nereikia!
Tai kad Levuk atsilieki, nafta, dujos ir elekra yra gryžę į prieškarinį kainų lygį. Maisto prekių brangimą sukelia konkurencijos nebuvimas. Energetiniai produktai, daugelį ES šalių yra brangesni, bet maistas ten pigesnis, nes nėra tokios prekybos centrų koncentracijos kaip Lietuvoje ir dėl to nėra kainų susitarimų.
Kas trukdo jūsų dabar esančioms mažoms parduotuvėms, turguose prekiaujantiems padaryti kainas mažesnes nei prekybos centrų, kad iš jų žmonės pirktų? Anksčiau dar būdavo vaisių ir daržovių kioskai, kuriose kai kurių prekių kainos būdavo mažesnės, o dabar didesnės nei prekybos centruose.
Nenusišnekėk „watsai”! Prieškariniame lygyje Lietuvoje nei dujotiekių, nei dujų iš vis nebuvo. Suskystintų tuo metu pasaulis irgi negamino. Nebuvo ir Kauno HES, o tokios elektriniukės kaip Anykščių buvo tokios nereikšmingos, kad net juokas ima. Visos didžiosios elektrinės pastatytos, dujotiekiai atvesti, net branduolinė energetika sukurta TSRS laikais.
Aš tai norėčiau, kad pas mus Anykščiuose, kaip ir Skandinavijoj nepatektų į politiką teisti, korumpuoti asmenys ! Taip gyvena didžioji Europos dalis !
Komentatorių ekonominis neraštingumas nestebina, nes stambaus veslo įkūrtos konfederacijos, laisvos rinkos institutai, ir pseudo bankų ekspertai, o tiksliau, piaro specialistai alia masiuliai, labai gerai atidirba formuodami varguomenės nuomonę. Daugelyje Europos šalių, yra ribojamas prekybos centrų plotas ir koncentracija, tam kad nesužlūgtų mažos specializuotos maisto parduotuvės, jų būtų daug ir visos konkuruotų tarpusavyje. Roma, Paryžius, Madridas, ir kitur, centruose tik smulkios specializuotos maisto parduotuvės. Jei Anykščiuose nebūtų centre Maximos, Norfos ir Iki, tai būtų kokių 40 smulkių specializuotų parduotuvių, kur dirbtų savininkas, jo šeimos nariai, ir uždirbų daugiau nei minimumą. Plius smulkios parduotuvės savininkas, negalėtų pas save ant kilimėlio išsikviesti ministro, ir aptarti mokęstines lengvatas prekybos tinklui, kaip jau nekartą buvo Lietuvoje. Visiems nuo to tik būtų geriau. Dėl to, kad nežlugtų, bet kurios sėkmingos vakarų Europos šalies ekonominis pagrindas – smulkus verslas, ten draudžiamas ypač didelių PC statymas miestų centruose. Jie leidžiami tik už miesto. Taip prekybos centrai priversti mažinti kainas, kad klientams būtų ekonominis stimulas, įveikti didesnį atstumą vykti automobilių į užmiestį. Kas nenori, tas perka miesto centre, kad ir atėjęs peščiomis, nes dėl PC monstrų nebuvimo, ten klesti smulkios parduotuvės. Labai liūdną pavyzdį turėjo Kaunas, kai pastatė Akropolį, ir numarino visą Laisvės alėją. Iš to naudos turėjo tik vienintelis Vilniaus prekybos savininkas, o keli tūkstančiai smulkių verslininkų buvo priversti užsidaryti, ir eiti dirbti už minimumą į akropolį. Dėl šių prekybinių montrų, jūs niekada varguoliai nematysite didesnių atlyginimų ir pencijų, nes jie turi įtaką nuo seimo iki žiniasklaidos ar teismų, ir jų galimybės per lobistus priimti sau naudingus sprendimus yra neribotos. Tik dėja varguoliai, jūsų galimybės apsipirkti nuo to pigiau, tampa labai rybotos, tam kad tai suprastumėte pasigooglinkite ką reiškia žodis oligapolija.
Man nereikia jūsų mažų parduotuvių, nes ten brangiau, ten daug mažesnis prekių pasirinkimas, prekės prastai atrodo. Ir man nereikia jūsų smulkaus verslo. Ekonomiškai stipri valstybė turi gyventi ne iš smulkaus ir vidutinio verslo, bet iš stambaus verslo. Jeigu yra priešingai, vadinasi, kažkas blogai yra valstybėje. O visi tie smulkieji prekeiviai tegul ieškosi kito darbo, kito užsiėmimo, nes prekybos centrai daug kartų geriau atlieka savo darbą, ten yra daug didesnis darbo našumas. Tai kad jiems patinka užsiimti prekyba, o ne tikru darbu, tai yra tik jų pačių problema.
O kad Lietuvoje yra didelė korupcija, politikai tarnauja kapitalui, tai dėl to ne prekybos centrus reikia naikinti, bet keisti politinę sistemą.
Viską ką išvardijai, šie tavo norai pilnu grąžumu yra įgyvendinti Rusijoje. Matome kaip jie gyvena. Neverta net diskutuoti su Taigi ekonominiu beraščiu. Pradžioje tau reikėtų bent išklausyti ekonomikos pradžiamokslio kursą.
Vakaruose ir pedofilų partija yra, ir LGBT ideologija diegiama nuo mažumės, ir narkotikai laisvai platinami. Vakar kaip tik žiūrėjau vaizdo įrašą iš JAV miesto, kurio gatvėse pilna narkomanų. Suprantu, jog jus tas Vakarų grožis žavi.
Jums reikėtų išklausyti ekonomikos pradžiamokslį, jog suvoktumėte, kad ekonomiškai stipri, turtinga valstybė laikosi ne ant smulkaus, bet ant stambaus verslo. Smulkus verslas yra verslas iš bėdos, kad žmogus turėtų pajamas, kai šalis žmonių neaprūpina normaliu darbu.
Teisingai, aukštoje partinėje mokykloje, būtent taip ir vaizdavo pasaulio ekonomiką. Sovietai pirmiausia naikino smulkų verslą, amatininkus, prekybininkus, ūkininkus, tie kurie ekonomiškai yra laisvi. ” Taigi” bemokslis dundukas, nežino ir nenori žinoti, kad Europos sąjungoje 60 procentų sukuriamo BVP, sukuria smulkios ir vidutinės įmonės. Lietuvoje jos sukuria iki 70 proc, BVP. Dundukas „taigi” siūlio naikinti 600 tūks, darbo vietų Lietuvoje, kurioje darbuotojai uždirba žymiai daugiau nei apgailėtiną minimalia alga prekybos centruose. Iš to matytų didesnę naudą. Jei tokiais vadovautusi, tai Vokietija, atsisakiusi smulkaus vreslo, taptų Albanija. Tokiam „taigiui” tik dirbi pseudo ekonomistu Swedbanke, ir aiškinti kitiems berazūmiams apie stambaus kapitalo monopolijos naudą varguoliams.
Tai yra šalies tragedija, jeigu laikosi ant smulkaus verslo, tai yra šalies ubagystė. Smulkusis veslas išsprendžia tik vieną problemą – kad gyventojai turėtų duonos, nes šalis, kuri neturi stambaus verslo, jiems negali suteikti normalaus darbo. Todėl Lietuva negali savarankiškai gyventi, turėti pinigų, nes neturi stambaus verslo, o jeigu turi privatų stambų verslą, tai negali iš jo paimti mokesčių, bet užtat gali apmokestinti smulkiuosius, todėl jie ir tempia valstybės naštą, nors našta turėtų gulti ant stambiųjų.
Dėdė „Atsakymas” varinėją nušiurusią rusofobinę propagandą. Neišradingą, besikartojančią, nei smegenų, nei fantazijos. Vaizduoja Rusijos žinovą, nors joje ko gero net nebuvęs. Apgailėtinas žmogelis…
Jus nepainiokit Europos didmiesciu centru su Anyksciais.
Klausimas: O kas vercia eiti i didziuosius prekybos centrus??? Juk galima eiti i mazas parduotuves ir pirkti ten is galiojimo isejusius produktus uz triguba kaina. Cia kiekvieno teise rinktis.
Pusiaukeleje tarp Anyksciu ir Kavarsko. Kad visi pensinikai net akcijiniu prekiu negaletu isigyti – nes prekybos centrus galima butu pasiekti tik tiems kas turi nuosavus automobilius – viesojo transporto juk nebeliko.
Lygiuojasi i europiecius – tai gal pirmiau atlyginimais ir pensijomis i Europa lygiuokimes – o tik po to prekybcentriu statymo vietomis.
Kai bus europietiskos pensijos tada lietuvos pensinikai kad ir su taksi gales nuvaziuoti i prekybcentri 5 kilometrai uz miesto.
Kvailiausias metu pasiulymas.
Putinpimpačiulpiai loja pagal užsakymą, arba todėl, kad yra naudingi debilai.
Rokiškis tavęs ilgisi, vaistai paruošti, seselės su švirkštais laukia. Kam pabėgai? Grįžk! Tavo lova palatoje tavęs tebelaukia.
Kad ir prekybės centrai vežtų autobusais į savo parduotuves, tai reikia skaičiuoti laiką, kad nuvažiavimui bus sugaištas laikas, o kapitalizme laikas yra pinigai.
Pasirodo ir Austrijoje rusfašistai formavo nuomonę. Galvojau, kad tik Čekijoje, Vengrijoje ir pn. šalyse. Bet iš kitos pusės nėra kuo stebėtis. Visi žino, kad Austrija pilna rusfaišistų šnipų ir yra silpnoji padoraus pasaulio grandis. Kodėl Šveicarijoje, Anglijoje rusfašistai net nebando formuoti tokias nesąmonės, kaip prekybos tinklų draudimas? Žino, kad ten žmonės protingi ir vertina savo laisvę. Pabandytų kokie nors padaryti referendumą Šveicarijoje, kad neleisti prekybos tinklus statyti miestuose. Gautų kraupų durneliai taip, kad bijotų sekmadienį į bažnyčią nueiti.
Nekrušk proto, rusofile. Mano Vienoje pilna prekybos centrų mieste. Kai mūsų miela vyriausybės pusgalvė sušoko vestuvinį valsą su žudiku Putinu spauda ėmėsi tyrimo ir paaiškėjo, kad troliai iš ambasados formavo nuomonę, kad prekybos centrus reikia vyti iš miestų. Kai ambasados diplomatus išgrudomiš Austrijos, tada baigėsi trolinimas ir keliose žemėse municipalitetai panaikino draudimus. Kiorentijos žemėje buvo daugiausia, nes ten slovėnų mažuma buvo apdirbta ruskių.
ne visi turi automobilius, jau dabar reikia kilometrą prekes nešti, kodėl siuloma tik turintiesiems, gal nepatinka ,kad biedniokai maišosi tarp ponų
Labai pritariu, tikrai jei parduotuvė tik tarp Anykščių ir Kavarsko, ką daryti tam, kuris neturi automobilio?
Apsiraminkite. Labai gerai, kad Lietuvos miestuose yra prekybos centrai, kurie jie yra arti namų, kad žmonėms, neturintiems automobilių, nereikia važiuoti kažkur į užmiestį, kad nereikia gaišti laiko, kad žmonės gali pirkti sekmadieniais, kad parduotuvės dirba iki dešimtos valandos vakaro, o didžiosios ir ilgiau. Bet kažkodėl yra nepatenkintų, kad žmonėms yra gerai, jiems reikia, kad žmonėms būtų kuo blogiau ir nepatogiau. Suprantama, jeigu zyzia dėl to, kad prekybos centrai jiems trukdo užsiimti spekuliacine prekyba. Bet be prekybos Lietuvoje yra ir kitų darbų, kodėl būtinai reikia užsiiimti prekiavimu.
O kaip žmonių savijauta,kurie dirba iki vėlumos.Tai dar parašykite,kad gali nedirbti…nelengva kiekvienam ir darbą rasti.Jau nebeturit laiko apsipirkti,kad naktim reikia bludenti.
Daugiau valandų nei priklauso, nedirba. O kokį darbo grafiką pasirinkti, tai yra žmogaus pasirinkimas. Nematau nieko blogo, kai žmogus dirba per parą daugiau valandų, todėl turi daugiau laisvų dienų.
Vargšas žmogelis nebuvo nuvažiavęs i Europą ir kalba kaip per Ostankono TV girdėjo. Tan dar sakė, kad Europoje gėjai siaučia.
Vargšas esu tu, nes greičiausiai dirbi savaitgaliais ir švenčių dienomis, kokioj nors maximėj, ir dar moki už maistą brangiau, nei visoj vakarų europoj. Panašu, kad pats iš Europos matei tik lenkijos Suvalkus, bet ir ten negalėjai apsipirkti sekmadienį, nes niekšai nedirbo.