Miško gynėjus priėmė miškininkai
Penktadienį, birželio 3-iąją, Mikierių girininkijos patalpose vyko Šimonių girios bendruomenės organizuota diskusija „Ekologinių, socialinių ir ekonominių poreikių suderinimas Šimonių girioje”, kurioje kalbėtasi apie Šimonių girios išsaugojimą. Renginyje savo požiūrį išsakė ir Šimonių girios gynėjai, ir valdininkai, ir miškininkai, ir mokslininkai.
Mikieriuose kalbėjo Vilniaus universiteto docentas dr. Ričardas Skorupskas, Seimo narė Aistė Gedvilienė, Aplinkos viceministras Danas Augutis, Valstybės saugomų teritorijų tarnybos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė ir kiti.
Renginys prasidėjo pietumis bei trumpu smuikininkų Martyno Švėgždos von Bekerio ir Barboros Domarkaitės koncertu. Šie menininkai ir patys Šimonių girioje turi sodybas.
Po bendros diskusijos vėliau vyko darbas grupėse, o vakarėjant surengtos miško maudynės.
Plačiau – „Anykštoje“
Nereikia nieko ginti ,reikia tuos kvailus ale ginejus patraukti toliau nuo miško ,kad galvos liktų sveikos.
Kokius ti gynėjūs prijamė miškininkai ,vagius miško prijamė one gynėjus
O kiek medžių pasodinot, diskusijos dalyviai ????
Tai gerai, kad turi, ir daug kas turejo kol ruskių fašistai į Sibirą neistreme, kol svetimi žmonės, kurie nesate tu namų isikraustė kaip į savus, kaip tokiems širdį ne skaudejo, kai savų namų kruvinom rankom ir iš Amerikos fabrikų uždirbtų pinigų negalėjo grįžti, tai ir dabar žmonės, kurie turi sodybas nenori isdarkymo tos aplinkos kur gyvena, ten jų namai.
Nereikia kaltinti Šimonių bendruomės narių, kad jie apsigyveno ištremtų žmonių sodybose.
Manau nekaltina. Tik supranta, kad, kai tu kur gyveni niekas neturi teisės darkyti aplinką.Normalaus mąstymo tremtiniai supranta, nesijaudinkite. Jų pasaulio supratimas kitas. Jie tyli. Tikri Sibiro žmonės be galo kantrūs.Ir jie tyliai išeina, ten, kur jų niekas nebeis varys. Ramybės miško gyventojams.
Na taip, turi girioje sodybas. Tuo viskas ir pasakyta. Iš čia ir visa meilė giriai kyla… 🙂
Kas teisybė, tai ne melas.