Ketvirtadienį, rugsėjo 12-ąją Anykščių rajono tarybos nario, konservatoriaus, kandidato į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje Dominyko Puzino iniciatyva Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje buvo surengta diskusija „Narkotikai. Kaip apsaugoti savo vaiką?“ Tačiau renginys buvo greičiau panašus ne į diskusiją, o į politikų „pasipiarinimą“.
Anykštėnams kalbėjęs Seimo narys, vaikų psichologas, konservatorius Linas Slušnys, vėl kandidatuojantis į Seimą daugiamandatėje ir vienmandatėje apygardoje, akcentavo tėvų vaidmenį. Pasak šešis vaikus užauginusio Seimo nario, jis visuomet rasdavo laiko pokalbiams su savo vaikais, ir jie nenuėjo klystkeliais.
„Šiuolaikinių narkotikų yra tokių įdomių, kur tu pavartojęs vieną kartą, praktiškai tampi priklausomas. Pasaulis idiotėja. Ir nesvarbu, kiek tai kainuoja žmogaus sveikatai, kiek tai pavojinga, kuria vis rimtesnius sintetinius narkotikus ir jie darosi vis pavojingesni. Iš to, kas man žinoma, mes Lietuvoje dar labai džiaugsmingai gyvename, nes esame ta šalis, kuri dar ne visada gauna pačią naujausią produkciją, ir čia vienas iš retų atvejų, kai galime džiaugtis, jog šitas daiktas visada pas mus vėluoja“, – anykštėnams kalbėjo L. Slušnys. Jis aiškino, kad nuo alkoholio ir tabako sukeltų ligų miršta daugiau žmonių nei nuo narkotikų, ir alkoholį jis priskyręs prie narkotikų.
Antrasis svečias MRU profesorius Mykolas Simas Poškus kalbėjo, kad visais laikais žmonės siekė patirti malonumą. „Kai padarome gerą darbą, apkabiname draugą, pasakome gerą žodį, patiriame malonumą. Lygiai tokios pačios emocijos ateina iš psichotropinių medžiagų. Tie procesai smegenyse negrįžtami, žmogus gali susigadinti atpildo už gerus darbus sistemą. Kas nutinka? Dingsta motyvacija bet kam, išskyrus narkotikus. Ir ne tik jaunuoliams taip gali nutikti. Ir suaugusiems. Tikrai yra medžiagų, kurios iš karto sukelia priklausomybę“, – Anykščiuose kalbėjo profesorius, per praėjusius savivaldybių Tarybų rinkimus į Vilniaus miesto savivaldybę kandidatavęs su liberalų sąrašu.
Diskusijoje nebuvo net minėta, kad Anykščiuose pastarosiomis savaitėmis į viešumą iškilo narkomanijos paplitimo tarp paauglių problema ir institucijų bejėgiškumo klausimas. Anykštėnui Albinui Puodžiūnui pabandžius grįžti prie Anykščių temos, svečiai tiesaus atsakymo išvengė.
„Prašyčiau nusileisti ant žemės ir kalbėti apie Anykščių miestelio problemas, jau seniai dešimtys vaikų 12-kos, 13-kos metų vartoja narkotikus. Anykščių miestelyje sukurtas voratinklis. Ką veikia policijos pareigūnai? Už ką jiems moka algą? Kas bus daroma?“ – klausė A. Puodžiūnas.
Nuo atsakymo svečius gelbėti ėmėsi pats D. Puzinas: „Aš performuluosiu klausimą: „Ką daryti vartojančių vaikų tėvams? Gal kreiptis į jus asmeniškai, kaip į Seimo narį?“ O jau į „performuluotą“ klausimą L. Slušnys atsakė, kad jam statusas neleidžia kištis į konkrečių problemų sprendimą.
ČIA JUSU VERSLIUKAS
Jau vien pranešėjų sėdėjimo poza kalba tai dėl ko jie susirinko. Šį kart straipsnio eilučių autorius visiškai teisus, pateikdamas savo nuomonę.
Tėvai labai svarbu.Ir jie pagrindas
Devyni iš dešimt paauglių, sako Taip, kai jų paklausia ar vartojo. Baikime vieną kartą su priešrinkiminiais piarais ir marazmais. Laikas smūgiuoti ir šturmuoti. Kratos, poėmiai, sulaikymai, areštas, įtarimai, principingi kaltinimai, apkaltinamieji nuosprendžiai ir jokio gailesčio prekiautojams mirtimi. Skirti kiek įmanoma daugiau resursų kriminalinei žvalgybai, kontražvalgybai, tegul Imuniteto valdyba degina visus galimai įmanomus tiltus tarp nusikaltėlių ir korumpuotų pareigūnų. Su žiniasklaidos pagalba viską viešinti, parodant, kad valstybė laimi prieš narkomafiją. Reikalui esant galima kreiptis į kitas valstybes, tam yra pasirašytos tarpusavio pagalbos sutartys, mūsų partneriai pasidalintų patirtimi, suteiktų visokeriopą pagalbą. Užteks kalbėti, laikas veikti.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Skamba kaip sauso istatymo laikotarpiai kazkada ir JAV ir Anglijoje. Ir TSRS buvo toks pusetinas prie Andropovo. O alkoholis tik teisineje klasifikacijoje ne narkotine medziaga. Medicinineje klasifikacijoje tai gana sunki narkotine medziaga stovinti salia amfitaminu.
Tai cia iseitu, kaip girtas tevas su bizunu rankose aukleja sunu, kaip nevartoti narkotiku, nes saves narkomanu nelaiko, nes vartoja tik alkoholi. :))
Dideli alkoholio kiekiai priveda prie to, kad vyrai nekreipia dėmesio, nei į moters amžių, nei į jos grožį, ne į jos lytį!
Kiek moterų geidžia jaunų…
Gerbemieji! Susitikime dalyvavo penki tarybos nariai, bet jie tik krapštė nosis ir iš nosies traukė snarglius. Jie net nesugebėjo užduoti klausimo seimo nariui apie narkotikų problema Anykščių mieste,jie tik plojo katutėmis.Gal reikėjo,kad narkotikų klausimu,ju sutramdimu pasisakytu Anykščių Policijos Viršininko Jono Cicėno dešnioji ranka Valdas Palionis ,kuris dalyvavo susitikime, faktiškai jis atsakingas,kad Anykščių rajone kelius metus veikė narkotikų voratinklis.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Is spec tarnybu puses. galima Lietuvoje itakoti kartu su interpolu tik pagrindini narkotiniu medziagu tranzita ir importa. Tai yra valstybiniu mastu. Nes kitu atveju sios medziagos pasiekia siai dienai bet kuri Lietuvos kampeli. Todel kad nenaudojamas tiesioginis rysys. O naudojamas tam tamsusis internetas. Dark Netas. Optum dileriai niekada nemato savo mazmenininku, mazmeninkai pagrindiniu dileriu. Nes narkotiniu medziagu schema tokia. Dark nete uzsakoma tam tikras kiekis medziagu.
Ir pervedama uz tai is anksto pinigai. Daznai net krypto valiuta. Veliau didmenininkas tam tikroje vietoje paslepia narkotine medziaga, visada vis kitoje. Ir kai buna jau gana toli nuo vietos pranesa pirkejui Dark Nete jos vieta, ar net jos nuotrauka plus nusiuncia. Jei issivysto tik labai smulkus fizinis tinklas, bet Dar Neto tinklas su narkotinemis medziagomis visada salia ir su juo beprasmiska.
Policijai net beprasmiska inicijuoti uzsakyma, nes ji nezinos is anksto kur bus pristatyta medziaga.
O kai suzinos nieko tai neduos.
Su kokiu jus dar tinklu parapijose siai dienai kovoti ketinate. Su pagaliu dangu badyti? Baikite viena karta gyventi iliuziju pasauli.
————————————————
Yra socailine neligybe. Paziurekite savim patenkintu politikanu veidukus, kaip jie kietiakai sugebejo savo gyvenima aprupinti. Ten priezastis. Arba formuoti antra Kinija, kuri ypatingai seka narkotiku importa ir skiria dideles laisves atemimo bausmes uz tai, jos konclageriu tipo kalejimuose.
O is kitos puses, Kinija pagrindine sintetiniu narkotiku gamintoja ir eksportuotoja atgal i vakaru pasauli.
——————————————–
Apkskritai narkotiniu medziagu tema gana plati ir idomi. Bet baikime gyventi iliuziju pasauli, kai norime problema spresti baznytkaimio davatku lygi. Atejo politikas su sventa krapa. pakrapijo, kiti paklausinejo, kaip katekizma sukure antinarkotine programa ir issiskirste visi laimingi.
baig juokus visi viska zino, kada taskuose uzuolaidos pravertos kada uzvertos, zino ir kone visus taskus. Dar a.t. Obeliaviciaus laikais viska vyko tik visi tylejo. O dabar rinkimai ant nosies.
Daiva, išlįsk iš telefono, negražu
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Narkotines medziagas paaugliai vartoti pradeda ne kaip malonumo, o kaip kompensacini mechanizma.
Pirma priezastis tam socialine turtine diskriminacija mokyklose. Arba socialines neligybes indeksas.
Jei valstybeje didele socialine atskirtis tarp socialiniu sluoksniu, ju poveikis ir mokyklose, ir mokytoju poziuris i skirtingu luomu vaikus, ir paciu paaugliu tarpe susiskaldymas ar panieka zemesnio luomo bendraamziams. O narkotines medziagos, tame tarpe alkoholis puikiai tai kompensuoja.
Antras daznai iseinantis is pirmo, politikanu kriminaliteto itakotoje valstybeje didziuliai socialiniai skirtumai, itakoja ir emocine aplinka seimose. Skirybos, vieno is tevu netekciu. Ar apskritai destruktyvus emociniai santykiai seimoje. Sioje vietoje neturi reiksmes kokio socialinio luomo seima.
Tai yra pas vienus destruktyvus emocinis risys todel kad skurdas seimoje. Pas kitus todel kad patologinemis psichopatinemis priemonemis gerbuvis uzdirbamas. Tai yra valstybeje nera naturalios konkurencijos.
Po to eina paaugliu maistavimo neigimo suaugusiu pasaulio, kulturos, valstybes emocine busena.
Si busena tik vienu atveju gali tapti destruktyvi. Vadinamas hormonu audru itakoje, jaunatvisku maximalizmu. Tai vienintelis atvejis gali buti konstruktyvus, kai vaikas mato aplink skurda, alkoholizma, net smurta, jis pradeda elgtis priesingai siai aplinkai. Mokytis, sportuoti, nevartoti nei alkoholio nei narkotiku. Arba atvirksciai, gali buti is gana sekmingu seimu bet del tam tikru priezasciu maistauti pries esama aplinka, kurti savo suaugusiu pasauli niekinancia kultura, filosofija, taip pat narkotiniu medziagu vartojima.
——————————————————————————
Dabar Lietuvoje mada tokia trancedentine psichologija, bet kokiu priezasciu ieskoti tik asmenybeje.
Visos problemos tik asmenybes viduje. Tarsi vaikai butu kaip robotai, o ne socialines aplinkos produktai. O tai kad politikanai vienoje vietoje plauna pinigus, kuria energetikos privacius monopolius, nuo ko dideja turtine ir socialine neligybe, o kitame sociumo gale vaiku narkomanija. Smurtas, suicidas, alkoholizmas. Jie tam rengia visokias komunizmo statytoju lygio programas.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Maistavimo, neigimo busena, vienu atveju gali buti konstruktyvi.Ne destruktyvi o konstruktyvi. Kai paauglys pradeda neigti destruktyvia aplinka seimoje ir pradeda ugdyti savyje visai priesinga pasaulejauta. Tai retai buna bet pasitaiko. Dazniausiai veikia Froidizmo desnis. Pvz kai paauglys isimyli socialiniu statusu seimos mergaite, virsijancia jo paties aplinka kartais. Ypac jei jis dar mergaites buvo pazemintas, atstumtas del tos preizasties, Gali uzsidegti labai galingas motyvatorius visam gyvenimui, kuris veliau virsys kartais ne tik savo tevu socialini statusa, bet ir ji atstumusios mergaites aplinkos.
O gali kaip minejau maisto motyvatorius suveikti ir priesingai. Is teigiamos aplinkos i neigiama.
Matosi, kad renginiu niekas labai ir nesusidomėjo, salė tuštoka, beveik pusė susirinkusių – politikai.
elementarūs konciervatnykai, masiškai susirinkę į jų chebrytės priešrinkiminį politinį seiminį renginėlį, ir tiek
elementarūs konciervatnykai, masiškai susirinkę į jų chebrytės priešrinkiminį politinį seiminį renginėlį, ir tiek
Nei vienos mokyklos direktorės ar pavaduotojos…
Kad nieko gero iš to Puzino ir tų konservatorių
Redakcija, pažiūrėkite į kalendorių. Ketvirtadienis – rugsėjo 12 d. , o ne 13 d.