Penktadienį, UAB „Anykščių energetinė statyba“ administracijos salėje pristatyta solidi, per 400 puslapių knyga apie šios įmonės istoriją „Istoriją kuriame mes patys“.
Prieš knygos pristatymą vyko trumpas koncertas, sveikinimo kalbas tarė svečiai. Beje, tarp svečių nebuvo nei vieno politiko. „Anykščių energetinė statyba“ iš anksto renginio neanonsavo, šventę skyrė dabartiniams ir buvusiems darbuotojams, apie kuriuos ir parašyta knyga.
Renginį vedė knygos vyriausias redaktorius, inžinierius ir rašytojas Jeronimas Laucius. „Anykščių energetinės statybos“ sėkmės istorija džiaugėsi Lietuvos energetikų asociacijos prezidentas Kęstutis Jauniškis. „Tokių įmonių kaip jūsų nėra daug. Ačiū, kad mylite žmones“, – į bendrovės vadovus kreipėsi K. Jauniškis.
UAB „Anykščių energetinė statyba“ unikali jau vien tuo, kad ją valdo trečiasis tos pačios šeimos atstovas. Teodoro Bitino įsteigtos įmonės vairą perėmė jo sūnus Alvydas, o iš pastarojo – jo sūnus Teodoras.
Rašytojas Rimantas Povilas Vanagas kalbėjo, kad Bitinai visuomet paremdavo ir jo knygas. „Vienas iš Lietuvos stebuklų, kad išsivystė tokia dinastija“, – kalbėjo R. P. Vanagas.
Knygos „Istoriją kuriame mes patys“ sudarytojai: T.Bitinas ir buvęs Valstybinės energetikos inspekcijos inspektorius bei kraštotyrininkas Jonas Sriubas. Knyga išleista 500 egzempliorių tiražu. Ją įsigyti galima įmonės kontoroje.
Plačiau – „Anykštoje“.
pagarba šios įstaigos darbuotojams,buvusiems ir esamiems vadovams. Man nei prie ko ši įstaiga,bet pasiklausius darbuotojų atsiliepimus (bet visko būna) turime nors vieną įstaigą,kuri gyvuoja ir manau gyvuos. Puiku,kad koncertuoją saviškiai anykštėnai,esate turtingi,bet nereikia švaistyti lėšų svetimiems. Būkite visi sveiki.
Pagarba energetikams už tai, kad nepakvietė politikų. Tai pavyzdys, kad lakstydami po renginius, jie tik juos gadina.
Politikierių politikierius Kazys pateko į renginį apsimetęs dainininku.
Tai kur elektrikai?
Nepažįstate…blogai…