Anykščiuose viešėjęs ir su rajono vadovais bei kelininkais susitikęs susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius dėstė, jog iš kelių fondo skirti apie 30 mln.Lt yra tik „anykštėnų pageidavimų koncertas“.
Savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Albertas Miškinis svečiui sakė, kad verkiant reikėtų rekonstruoti Biržynės kelią.
Tokios pat nuomonės, kad Biržynės kelias turi būti saugus, laikosi ir LR Seimo narys Ričardas Sargūnas.
„Kelias, jei jis yra skirtas eismui, turi būti saugus, o jei pasižiūrėjimui, muziejinis, tada kita kalba. Šis kelias rajone yra vienintelis likęs, kuris pavojingas visais atžvilgiais tiek žiemą, tiek vasarą. Tarybiniais laikais jo neleido tiesinti, nes tai buvo laikomas evakuacijos keliu. Pagal tų laikų supratimą vingiai būtų padėję išvengti lėktuvų atakų. Kiek žinau, jau buvo parengti dviejų šio kelio kiltų ištiesinimo projektai, bet nežinau, kodėl Susisiekimo ministerija neskiria lėšų.
O kad rajono Taryba savo laiku atsisakė šio kelio rekonstrukcijos, tegaliu pasakyti, kad žmonės dažnai nenorą kažką daryti dengia kažkokiais saugikliais. O kur per daug saugiklių, ten kyla įtarimas. Manau, kad kelias turi būti saugus, todėl tokio atsisakymo nesuprantu.“ – „Anykštai“ sakė R. Sargūnas.