Vilijai Blinkevičiūtei pranešus, kad ji neketina vadovauti Vyriausybei kilo pasipiktinimo banga. Ar svarbu kas bus premjeru? Kuris iš Lietuvos Vyriausybių vadovų Jūsų nuomone buvo išskirtinis? Išskirtinai geras arba išskirtinai nevykęs?
Biudžeto ir ekonomikos komitetas – be kvorumo
Šį trečiadienį, vasario 5 dieną, surengtas Anykščių rajono tarybos jungtinis posėdis, kuriame prieš penktadienį vyksiantį Anykščių rajono tarybos posėdį nagrinėjami...
neverkšlenkit ir negaiškit laiko Lietuva jau išgraibstyta. Vakar netyčia užkliuvo per TV Rūtos Grinevičiūtės laida su Druskininkų meru. Baisu,baisu kas vyksta daugiau net nebėra ką ir rašyti. Tai Paluckas yra šventuolis. Ieškokite ir pasiklausysit.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Jus maziau ziurekite tuos youtubines smegenu plovyklas. Pameginkite atlikti Janutienes laidose viena bandyma. Suraskite konkrecia klaida. Ir parasykite komentara, ne Anyksciu stiliuje, kas koks, caca ar fe. Ir koks kieno protas. Bet tiesiog kad jus konkreciai nesutinkate kad yra taip ir taip. Ir ziurekite per kiek laiko busite uzblokuotas. Nors bloko net nepastebsite, jums komentarus rodis, kiti ju nematys. Tik atsijunge nuo paskiros pamatysite. Nors pati vade nuolat kartoja, kad ju kanalas nieko neblokuoja.
Tipo demokratiskas. Jei parasysite komentarus muzikiaiskais, su protu matuoklemis. Tikrai niekas neblokuos.
————————————————
Kazkada pusiau su velniu buvo Veidas ziniatinklis. Jis neplaudavo smegenu, sausai konstatuodavo faktus. O su youtubiniais kanalais, jus net nejauciate kaip jie formuoja jusu asmenybe. Todel kad jums patinka purvas. Zemaitaitis is vis nesamones draskosi. Kam jums visa tai, lengviau gyventi?
Pvz su tokia nesamone kaip Blinkeviciute rinkejus apgavo. Jus paklauskit kas balsavo uz socdemus, kuris rinkejas jauciasi apgautas, kad Blinkeviciute i premjerus neis?
Dėl manęs nors ir velnias.Svarbiasia kad ne konservai ir ne Lanzbergiukas.Išgyvesime prie bet ko.Nes tie kvailiai du inicetyva taip nusibodo su tuo karu ir gazdinimais kad po to jau niekas nebaisu.Sekmės naujai vyriausybei.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Politine sistema veikia inertiskai, taip tik atrodo kad Petras, Onute ar Jonas valdo Lietuva. Ji nepriklauso, kokios pavardes uzims postus. Reikia buti naiviam, kad vien todel kol naujai isrinktieji nezino kokios atsiveria galimybes valstybiniuose uzsakymuose, su stampu visiskai slaptai. Kad jomis nesinaudos ateiti.
Antra, daugumoje ko gero bus chebryte, kuri nebaige savo reikalu energetikos sritii. Butu taip pat naivu tiketis, kad jie netes sios srities monopolizacijos. Bent jau nesistengs ja itakoti.
Na ir toliau tradiciniai valstybiniai uzsakymai, ES projektai kulturai. Kas neimanoma be teisines sistemos sergetoju vadu reorganizacijos. Buvusieji tame paspende nemazai spastu, pries iseidami palikdami siose strukturose savus zmones.
Visa tai toliau atsilieps socialiniams rodikliams. Ko pasekoje neimanoma atsisukti i socialines apacias agresoriaus veidu. Ieskoti veltedziu, nenorinciu ir dirbti. Ir aisku savaime tolimesnes sveikatos prieziuros ir medicinines sistemos centralizavimo, nes taip pigiau. Nors si centralizacija turi patirti vakaru pasauli, kaip visiskai nepasiteisinusia. Del medicininiu paslaugu prieinamumo.
——————————————-
Visi sie dalykai yra sisteminiai bei prognozuojami. Ir kas neturi asmeniniu rysiu sistemoje, turetu mokytis kaip joje isgyventi, o ne beprasmiskai piktintis, ko isvengti neimanoma. Ir prie kryziaus kalti naujuosius politinius Petrus, Onutes ir Jonus.
——————————————————————-
Jei sistemoje butu zemas ekonomikos lygis, tai ja galima taisyti. Bet kokia butu destrukcine sistema, jei destrukcija kelia ekonomika, tokia sistema panasiai kaip onkologinis piktybinis navikas nesustoja, kol turi is ko maitintis. O Lietuvos didele dalis socialiniu rodikliu paciame ES gale, ir dalinasi sioje vietoje 1-2 vietomis nuo galo su Bulgarija. Bet Bulgarijos ir ekonomika silpna, ES gale. O Marijos zemes per ES viduri. Tai labai pavojinga situacija ir gali tureti ateiti, labai liudnas pasekmes. O elitas naiviai isivaizduoja kad ju sukauptas turtas, suteiks jiems gelbejimosi rata.
Ar Jums neatrodo, kad Vilijos B. rinkėjų apgavystė labai susišaukia su Anykščių sodemų vado Žiogelio afera – juk buvo tapęs opozicijos taryboje keturių partijų vadovu, ėjo prieš Tubį ir staiga … visus išdavė, pametė ir perbėgo pas Tubį, sulaužęs susitarimą su trimis partijomis būti opozicijoje. Čia kažką gal toks sutapimas reiškia apie socdemus?
Nieko keisto. K. Tubis ir D. Žiogelis pakenčia vienas kitą dėl naudos sau.
Kad Juozas jau varo ant Kęstučio, o kaip palaikė prieš du metus, kaip abu su Laimu laikino
Nieko gyvenime nėra pastovaus – viskas kinta. Tik ne visados į gerą pusę…
Norečiau, kad premjerė būtų Marijona Fergizienė, ot būtų nenubodu.
kaimo lygio antraštės… Svajonės apie premjerą… ANt kiek reiki apatiems bukais būti ir dar bukesniais žmones laikyti. Nors dėl žmonių – tai tavrkoje – daugelis jų yra bukagalviai, susigaudantys nebent maximos akcijose.
Netikėjau, kad ji bus premjere, bet kad siūlys teistą… Juk tai premjeras, vienas iš trijų valstybės vadovų, veidas, o šis teistas. Nejau socdemai visai tinkamų žmonių neturi?
Juršėnui irgi sarmata turėtų būti.Demokratineje valstybeje teistumą už korupciją žmogus ir ,kuris gynybai prieštaravo dėl 2 procentų,nebuvo Ukrainoje,kur vyksta karas.Ką tai rodo.Tokie tokį gal…
Mano kaimynė tokį eileraštį apie Vilijos išdavystę sukūrė:
„Mes jai – balsą,
Ji mums – rūrą,
štai ir visa klaviatūra”.
Iš nuotraukos neatrodo, kad ji pensininkė ir ligota moteris, kaip pati prisipažino žiniasklaidai. Tikrai vadovauti vyriausybei ir Vilniuje sėdėti būtų per sunku. Kas kita Briuselis, Strasbūras, kelionės lėktuvais, nuovargis kelionėse, tai lengvas dalykas. Ypač kai tūkstantėliai toliau byrės už Europos parlamento narės algą.
Je kam če Anykšta kele taky klausimų, juk na mūsū niekas neprigūli, kū nares išrinktieji tū ir pastatis premjerū. Mūsū tik balsū par rinkymus rajkeja, tadū viskū prisižadeja, je pa rinkymū leudes balsas neberajkalyngas. Socdemū gretinėla visi nori valdžion, taj tegu vyreusybei vadavauja kožnas pa kelius mėnasius. Vistiek jau visū pasauly juokinam.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Tai kad youtubeje opozicija atvirksciai loja. Kodel Blinkeviciute i premjieres neina. Tipo rinkejus apgavo.
Kas idomiausia kad loja tie, kurie nei Balsavo uz Blinkeviciute ir jos partija, nei tos partijos nariai yra.
As Pagooglinau, „Blinkeviciute premjero posto” Ir uzdejau laiko diapazona metus iki rinkimu. Pilna spaudimu klausinejimu ar butu Blinkeviciute premjiere, bet neradau niekur jos pacios tokio pageidavimo.
Ta premjeriavima patys opozicijonieriai prilipde etikete, patys ant jos dabar loja.
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Negali sakyti opozicija, kol nera patvirtinta oficiali daugumos koalicija. O likusios partijos jos atzvilgiu suformuoti opozicijos. Cia tik Anyksciai sugebejo nesuformuotos daugumos atzvilgiu, formuoti opozicija.
Cia kas tingi googles paieska suformuoti, atkreipkite demesi kokia buvo retorika iki rinkimu, kaip samokslo teorijas organizuoja lojikai. Kaip komentatoriai atkartoja tai, ka youtubeje jiems paaiskino.
tinyurl.com/28unu74e
Išsimiegokite
nu, kam meluojat žurnalistai, politikai, ivairaus plauko parsidavėliai, bobos-kurios valdingos… KAM JUS VISI MELUOJAT… esmė yra ta, kad buve valdžioje yra tiek prikakoje Tautai, kad tas mešlo iškuopimas bus sudėtingas ir ne visi ta sugebės padaryti-VA TOKIA REALYBE ir baikit čia pinti šudina virve…
Kaip tu supynei,tai net teistą pjemeru išrinko.Gėda.Gal riešutukų atveš už ką čia prirašėte.
Dabar socdemų melagių gauja atsirado.
, katrie jau bendrai nebesurinko net 30 proecentų tautos palaikymo. Reikia šitiems visiems gerai susimąstyti, ką keturis metus darė ne taip, kad Lietuvos žmonės juos išpošolvonino ir nuisisuko, o ne verkti dėl senelės Blinkevičiūtės, kad ji realiai įvertino savo sugebėjimus ir galimybes. Aišku, šie vyrkautojai norėjo, kad Vilija susifeilintų, bet, dėja, viskas bus gerai su jaunesniais ir sumanesniais,
Viena sako kitą daro.Besarmačiaim
Kancervas su liberastais tegavo 40 vietų iš 141, tai tėra tik 28% balsų, o ne 30.
Turi dabar sėsėt tyliai, kad žmonės pirštais neužbadytų.
Tikrieji narkorastai negavo nieko visai, gali skirstytis
Juokiasi pasaulio spauda.
Sofos komentarai gulti…..viskas čia gerai šaunuolė taip partija turi eiti i prieki
Politiniai aferistai,ta socdemų partija.
svarbu prakeiktu zydu konservatoriu nebus valdzioj ,kurie per praeitus rinkimus sufabrikave rezultatus ,keturis metus naikino Lietuva
Jūs teisus,tautieti,niekas čia nesugrius,svarbiausia ne koncervatorių atstovas
Atėjo krikštolinės vadės partija,susimovete visai
Stopudovai geriausia būtų Patalauskienė, Jakuta sakė ana jo gvardijos narė va taip va:)
Tikrai,kaip pletkų bobos ,ką sakys rinkėjai.o gi rinkėjai džiaugiasi, kad laimėjo socialdemokratai.mums pirmiausia svarbų partiją.Premjerą ras jus nesukit galvos.šimonytė,sakydavo atsistatydinsiu.jei nors vienas ministras atsistadydis,ir dabar gali padaryti.nes Gabrielius atsistatydino.. ko dabar laukia..
Teistą premjerą rado,be normalios patirties,kažkaip keista,o gal normalu jau tiems,kurie rinko.Tikra svajonė.
Svajomiu premjere Ginte Paluckaite – Tai cia ta, kuri Vilniaus savivaldybej buvo atsakinga uz peliu isgaudyma , bet pati peliu nagaude ir pasamde kates . Trys Lietuvos teismai ,savo vidiniu isitikinimu / durniai / dave Paluckaitei 2metus ,bet nepasodino / asilai / , tipo uz atkatus Paluckaites gautus is kaciu / cia pagal Lietuvos teismu praktika / . Dar Paluckaite turejo perduoti 57 tukstancius litu / cia pagal Lietuvos teiseju praktika / . Paluckaite tapo Palucku ir dabar pretenduoja uzimti vyriausio grauziku gaudytojo pareigas Lietuvos Valstybija
niekas prezidento neisdure, jis viska zinojo. Cia ir buvo toks Blinkes ir Grazuolio planas rinkimams. Jei butu nebuve Blinkes, socdemai vargu ar butu laimeje.
Lietuvos socialdemokratų partija nėra vieno lyderio politinis judėjimas, todėl savo gretose ras tinkamą žmogų vadovauti Vyriausybei. Leiskime dirbti naujai išrinktiems. O liaudžiai visada reikėjo duonos ir žaidimų, žaidimų ypač.
Lauksime.
Isdure nausedzioka BLIN , BLIN – o gal dogovorniakas – idarbins Briusely padejeju BLIN
Net juokas ima iš socdemų šou. Jų vadė Vilija visus maustė, žadėjo būti premjere, jei tik jie laimės, net vienu metu per TV reklama ėjo, kur ties Blinkevičiūtės pavarde buvo užrašyta kandidatė į premjerus. Ir še tau. Kaip dirbti Lietuvai, vadovauti vyriausybei, tai ji per sena, ligota, o kai dirbti Briuselyje už milžinišką algą, tai jau sveika ir jauna. O mano svajonių Vyriausybės vadovas bet kas, tik ne socdemas, nes gali vėl apgauti, pasirinks geresnį pinigą, jei tik pasitaikys proga.
Isdure naedzioka BLIN , BLIN – o gal dogovorniakas – idarbins Briusely padejeju BLIN
Niekur nesuprantu kodėl tokie aukšti reitingai Vilijos?Nubauděte rinkėjai save.Pažiūresime kaip dirbs Lietuvai.Gal stebuklas įvyks.
Ko stebėtis,koks dalies tautos mentalitetas ,tokius ir renka.
svajoniu premjere G I T A N A a a a a a a
Dabar riešutų į Lietuvą daugiau atveš premjeras.Gal gera svajonė?Brazilijojon į ekskursiją senjorus darmavai nuveš,tai ko ne svajonių premjeras??!
Daug neina balsuoti.Silpna politinė kultūra.Civilizuotuoje seniai būtų išėję į gatves už tokius viražus.Daug teistų pakliūna į seimą, čekių klastotojų. Tai tokie tokius renka kas balsuoja.
Melagis per tiltą važiavo,tiltas sugriuvo socdemai apgriuvo.Tiek vadovavo Blinkevičiūtė ,kad grįš Briuselin.Silpna būtų premjerė.Dėl Lietuvos juk šukaliojo pastoviai.
Reikia ne piktintis o įvertinti žmogaus tvirtybę pripažinti ne viską galinčiu dirbti. Premjeras tai ne rinkiminės komandos vadovas. Nereikėtų to sutapatinti.
O kaip vertinti partijos vadovą kuris net savo komandos neveda į rinkimus.
Mano manymu nebeturi ką kalbėti tai tik tokia praėjusios rinkiminės kompanijos problema.
Panagrinėkime kodėl vieni laimėjo kiti pralaimėjo
Apgailėtina.Maustė seniai .Pasaulio spauda šaiposi.
Tai kad pusė Lietuvos glušai ,tai ir renka tokias cioces melages ir jiems viskas tinka
Šį sykį ciocė apgavo lengvatikius,bus sekantys rinkimai šimtu procentų nebelaimės,tada galėsi jų paklausti kodėl nelaimėjo
Mano tai Puzinas gal visos Lietuvos garažų laiptus patvarkytų?
Visai nukvakai .
MES SOCDEMOKRATAI