Ar norite suteikti džiaugsmo savo artimiesiems, nepaisant to, kad jus skiria daugybė kilometrų? Planuojate siųsti kalėdinį siuntinį į kitą miestą ar net kitą šalį? Apie tai pagalvokite iš anksto. Gruodis, nepaisant žemos temperatūros, yra neramus metas kurjerių pramonėje. Šiame straipsnyje aptarsime, ką reikėtų žinoti, planuojant siuntą prieš Kalėdas.
Kalėdiniai siuntiniai – ką reikėtų žinoti?
Siųsdami dovanas, kurios turi pasiekti gavėjus kitame mieste ar užsienyje, nepamirškite kelių svarbių dalykų. Jei laikysitės toliau pateiktų taisyklių, jūsų siuntiniai bus pristatyti saugiai, laiku ir, svarbiausia, be jokių papildomų išlaidų, o jūs be reikalo nepatirsite streso.
Siųskite siuntą anksčiau
Kalėdų pikas prasideda maždaug lapkričio pabaigoje. Nuo gruodžio pradžios siuntų skaičius labai išauga. Ką tai reiškia? Jei pavėluosite išsiųsti siuntinį nors keliomis dienomis, jis gali nepasiekti adresato iki Kūčių vakaro.
Siuntų pristatymo laikas piko metu gali būti nuo 24 ar 48 valandų iki 72 valandų, o kartais gali užtrukti ir ilgiau. Todėl jei norite, kad siuntinys būtų pristatytas laiku, turėtumėte jį siųsti maždaug gruodžio viduryje. Galbūt siunta pasieks adresatą anksčiau, bet būsite tikri, kad žmogus, kuriam skirta siunta, turės ką pasidėti po Kalėdų eglute.
O ką daryti, kai neturite galimybės išsiųsti siuntinio iš anksto?
Verta atidžiai išnagrinėti kurjerių bendrovių interneto svetainėse, pavyzdžiui, log-net.lt nurodytas pristatymo datas. Įtemptais laikotarpiais rasite tokią informaciją kaip: numatomas pristatymo laikas arba naujų siuntų priėmimo sustabdymas tam tikromis datomis. Pagal tai galite nustatyti, kada yra paskutinė akimirka siųsti dovaną per tam tikrą vežėją.
Kam turėtumėte patikėti savo siuntinį?
Nors rinkoje yra daug kurjerių bendrovių, verta patikėti kalėdines dovanas į patikimų, ilgametę patirtį turinčių vežėjų rankas. Venkite perduoti siuntas nelicencijuotoms įmonėms. Kartais geriau sumokėti keliais eurais daugiau, tačiau būti tikriems, kad dovana bus pristatyta nepažeista ir tinkamu adresu.
Kaip paruošti siuntinį siuntimui?
Rengdami siuntinį, pirmiausia pasirūpinkite, kad ji būtų tinkamai apsaugota. Verta įsitikinti, kad siunta supakuota saugiai ir jai nėra galimybės būti pažeistai ar sugadintai. Kaip tai padaryti?
Pasirinkite dovanos dydžiui tinkamą dėžutę. Visus dūžtančius daiktus suvyniokite, pavyzdžiui, į burbulinę plėvelę, o tarpus užpildykite siuntinių pakavimo „kukurūzais”. Jei neturite specialaus užpildo, naudokite senus laikraščius ar kartono gabalus. Svarbiausia, kad siuntinio turinys nebūtų „laisvas” ir negalėtų judėti.
Užsak. Nr. 1100