
Rugpjūčio 31 dieną policijoje gautas D. Š., gyv. Anykščiuose, Liudiškių g., pareiškimas, kad apie 21.40 val. parėjęs į namus, neblaivus sūnus N. K., kuris, negavęs automobilio raktelių, pradėjo pareiškėją smaugti, smūgiuoti kumščiais bei spardyti kojomis. N. K. (2,17 prom.), gim. 1987 m., gyv. Anykščiuose, J. Biliūno g., uždarytas į areštinę.
.Rugpjūčio 31 dieną policijoje gautas D. Š., gyv. Anykščiuose, Liudiškių g., pareiškimas, kad apie 21.40 val. parėjęs į namus, neblaivus sūnus N. K., kuris, negavęs automobilio raktelių, pradėjo pareiškėją smaugti, smūgiuoti kumščiais bei spardyti kojomis. N. K. (2,17 prom.), gim. 1987 m., gyv. Anykščiuose, J. Biliūno g., uždarytas į areštinę.
Rugsėjo 1 dieną apie 22.10 val. namuose, esančiuose , Troškūnų sen., Surdegio k., neblaivus A. U. (1,28 prom.), gim. 1970 m., stūmė savo dukrą į sieną, o po to vieną kartą spyrė jai į krūtinę. A. U. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Grasino. Rugsėjo 3 dieną gautas R. Č., gyv. Troškūnuose, pareiškimas, kad . D. Č., gim. 1975 m., , būdamas neblaivus, grasino papjauti, sugriebė už rankos, ją suspaudė bei mėgino smaugti. Visa tai darė mažametės dukters akivaizdoje. D. Č. sulaikytas.
376262 584890so significantly excellent information on here, : D. 467796