Rūpesčiai dėl sveikatos yra daugybės žmonių kasdienybės dalis. Ne visi juos sprendžia vienodai. Vieni pasitiki tik šiuolaikine medicina, skiepais ir tais vaistais, kuriuos išrašo gydytojai. Kiti medicina nepasitiki visiškai, ir ieško alternatyvių būdų pasveikti. O dažniausiai, turbūt, žmonės pagalbos dairosi tiek vienoje, tiek ir kitoje pusėje. Lietuvos sveikuolių sąjunga dalinasi jai priklausančių žmonių patirtimi, ko imtis, kai gydytojai diagnozuoja rimtą ligą.
Ksaverai Vaištarienei, lektorei, chemijos mokslų daktarei 46-erių metų buvo diagnozuotos šiuolaikinės medicinos „nepagydomomis“ įvardijamos ligos: Bechterevo liga, reumatoidinis artritas, labai toli pažengusi galvos smegenų kraujagyslių sklerozė… Ligas diagnozavęs prof. Visockas sakė, kad tokius jau laidoja. Tačiau šiuo metu Ksavera Vaištarienė yra visiškai sveika, skaičiuoja 83-ius metus, važinėja po Lietuvą ir užsienio šalis, skaito paskaitas, rašo knygas, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir nuolat konsultuoja žmones, pavargusius nuo gydymosi vaistais. „Susirgus, pirmiausiai reikia pasninkauti ir išvalyti organizmą. Žmonių kūno užterštumas yra labai didelis, tragiškas. Tai kiek liko iki vėžio?“, klausia daugybei žmonių savo patarimais pagelbėjusi sveikuolė.
K. Vaištarienė siūlo išbandyti labai efektyvų pasninką, padėjusį daugeliui žmonių atsikratyti įvairių ligų, ne vienam – netgi atstatyti visiškai neveiklius sąnarius, pakilti iš vežimėlio. Pasninkas paremtas Ž. Ozavos sistema, kurioje didelė reikšmė tenka kruopoms.
„Žmogus turi pats nuspręsti, kiek dienų jis pasninkaus. Siūlau pradžioje pabandyti tris dienas. Po jų šešias dienas valgyti vegetarinį maistą, būtina iš meniu išimti pieno produktus ir kiaušinius. Kas labai negali be mėsos ar žuvies, keletą kartų į savaitę gali ir ją valgyti. Po to vėl tris dienas pasninkauti. Taip tęsti du-tris mėnesius. Jei žmogus pasirinks pasninkauti penkias dienas, tuomet valgyti po jų reikia 10 dienų, o jeigu 10 dienų truks pasninkas, valgyti 20 dienų. Esant sunkioms ligoms, toks kūno valymas gali užtrukti ir iki 9-12 mėnesių. Didelį efektą garantuoju.“, sako K. Vaištarienė.
PASNINKAS PAGAL K. VAIŠTARIENĘ:
– Pasninko metu valgyti vien tik brinkintas kruopas (be jokių priedų). Geriausiai tinka grikiai ir avižiniai dribsniai.
– 1 stiklinę grikių kruopų užpilti 1,5-2 stiklinėmis verdančio vandens, įdėti 2 šaukštus sėlenų ir išmaišyti. Brinkinti ~ 30 min.. Gautą masę padalinti į tris dalis. Gaunasi trys stiklinės – visos dienos maistas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Avižinius dribsnius galima ruošti kiekvienam maitinimuisi, nes jie greičiau išbrinksta. Vienam kartui (turi gautis stiklinė maisto) dedama pusė šaukšto sėlenų. Jei žmogus jaučiasi labai alkanas, gali papildomai pasidaryti vieną porciją.
– Jei kruopos pakankamai šlapios, vandens pasninko metu nereikia gerti. Pasninkaujant per dieną galima išgerti ne daugiau kaip 1,5 stiklinės vandens, bet dar geriau vietoj jo – petražolių arbata. Taip pat padalinti į tris dalis ir mažais gurkšneliais išgerti.
Skirtingai nei po badavimo, čia nereikia jokio išėjimo. Po tokios dietos ir kavos galima išgerti. Po trejeto mėnesių pradeda dingti daugelis negalavimų“, dalinasi patirtimi badavimo pagalba iš sunkių ligų išsivadavusi moteris.
Spalio 19-25 d. d. veiks Anykščių sveikatos mokykla, kurioje bus galima išbandyti ne tik K. Vaištarienės parengtą savaitės meniu, valantį organizmą, bet ir įvairias grūdinimosi, atsiplaidavimo, meditacijos ir mankštos praktikas, kurios leidžia žmogui pačiam vaduotis iš įvairių ligų.
Sveikatos mokyklą organziuoja Ignalinos visuomenės sveikatos biuras, registracija vyksta el. paštu: vsbiuras.anyksciai@gmail.com arba tel. (8 624) 92839. Vietų skaičius ribotas.
Įvadinė NEMOKAMA paskaita vyks spalio 19 d. 17.30 val., Vilniaus g. 22, Anykščiai (PC„Norfa“„Anykščių vaivorykštės“ patalpose.)
625916 471903I dont leave a great deal of comments on a lot of blogs each week but i felt i had to here. A hard-hitting post. 408111