Trečiadienį, sausio 25-ąją, vyks Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus konkursas. Konkurse ketino dalyvauti penki pretendentai. Konkurso komisijos pirmininku bus Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.
Kai iš darbo išėjo Anykščių PSPC direktorė Sonata Steniulienė, įstaigai laikinai vadovauja direktoriaus pavaduotojas, gydytojas Kęstutis Jacunskas.
787092 801444Sounds like some thing a lot of baby boomers really should study. The feelings of neglect are there in several levels when a single is more than the hill. 437654
Baisūs komentarai kaip ir baisūs ir nekulturingi anykštėnai. Kas per miestelis…
Paciento teisė į informaciją. Pacientas turi teisę gauti informaciją apie sveikatos priežiūros įstaigose teikiamas paslaugas, jų kainas ir galimybes jomis pasinaudoti. Šios informacijos teikimo tvarką nustato sveikatos priežiūros įstaigos vadovas. Pacientas turi teisę gauti informaciją apie jam sveikatos priežiūros paslaugas teikiantį sveikatos priežiūros specialistą (vardą, pavardę, pareigas) ir informaciją apie jo profesinę kvalifikaciją.
Taigi, turi teisę žinoti ir politinių vadovų taikomus atrankos kriterijus dėl būsimo sveikatos priežiūros įstaigos vadovo!
Mūsų teisė ir pareiga mokėti mokesčius.
Mano nuomone į vykstančio konkurso komisijos darbo stebėjimą būtų vertinga pakviesti nepriklausomus stebėtojus iš gydytojų asociacijos ir paciantų organizacijų atstovus.
kompromituoji vardanlietuvininkus, ar supranti?
Dar iš Briuselio porą
deja, bet iš Briuselio į Anykščių PSPC nei gydytojai dirbti nevažiuos nei pacientai, o rajono gyventojams, besirūpinantiems sveikata ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos veikla turi būti suteikta teisė žinoti. Pacientų teises taip pat reglamentuoja Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas (Šeštoji knyga), detaliai jos nustatytos Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatyme.
Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymas pacientui garantuoja:
– teisę į kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas,
– teisę pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą ir sveikatos priežiūros specialistą,
– teisę į informaciją,
ir kt.
Sovietžmogiai, čia ne kolchozo visuotinis susirinkimas ir pirminyko rinkimai. Jeigu išsipagiriosit, pamatysit, kad sovietinė tvarka pasikeitusi jau 30 metų ir galioja nepriklausomos Lietuvos įstatymai, pagal kuriuos ir renkami įstaigų vadovai.
žiūrime ką turime- PSPC viešoji įstaiga, kurią valdo anykščių rajono savivaldybės taryba, viešų rinkimų išrinktų politikų ir savivaldybės mero.
Klausimas pasistoja nuo ko reikia slėptis komisijai renkant viešos įstaigos vadovą dėl viešųjų paslaugų teikimo rajono piliečiams ir kitiems, pageidaujantiems gauti įstaigos teikiamas paslaugas asmenims?
Jeigu savivaldos rinkimų metu Rinkiminės komisijos darbą gali stebėti ”baltosios pirštinės”, tai ko bijoma per įstaigos vadovo rinkimus dėl nepriklausomų stebėtojų iš visuomeninių organizacijų, atstovaujančių pacientus arba gydytojus?
Ar ne per daug tų teisių nori?
nieko daugiau, kas suvaržytų savivaldybės komisijos ar kandidatų į vadovo postą veiksmus vykstant konkursui. Ar jūs turite iš anksto ką slėpti nuo viešojo intereso, kad keliate tokį klausimą?